Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erre mit tudtok mondani?...

Erre mit tudtok mondani? (többi lent olvasható)

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy szerencsétlen vagyok,és ezt a szerencsétlenséget tovább adom a családomra is.Mi vagyunk azok az emberek akik tényleg normálisak.Szüleim dolgoznak mióta az eszüket tudják,tesóimnak szakmájuk van,és dolgoznak,én még tanulok,soha nem bántunk senkit,sőt még segítünk is ahol tudunk,nekünk mégsem jön össze semmi.Vannak rokonaim akik tényleg pénzéhes,szemét banda,hogy 200 ft-ért egymást ölnék,és mégis olyan könnyen élik az életüket.Amibe belefonak sikerül.De nekünk bezzeg semmi,kezdem úgy érezni,hogy én vagyok a szerencsétlen a családban,és ezt a negatív energiát kiterjesztem rájuk.Lehet,hogy nélkülem nekik könnyebb lenne?

Esetleg megesik az hogy átkoz minket/engem valaki?Van egy gonosz boszorkány szomszédunk,ő nagyon utál minket,pedig tényleg nem bántottuk soha.


2010. júl. 6. 15:40
 1/8 anonim válasza:
100%

Nézd meg amit leírtál!

Olvasd el, de úgy, ahogy egy ÁTLAG ember!


Kérdezd meg magadtól:

1. Létezik boszorkány? (van rá bizonyíték?)

2. Tényleg én lennék a hibás, hogy a családnak nem jön össze semmi?

3. Ha én nem lennék, nekik könnyebb lenne?

4. Ha meghalnék, azzal segítenék nekik?


Az összes kérdésre a válasz: NEM!

Ne okold magad mindenért! Majd össze jönnek a dolgok, csak TÜRELEM!


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy te Depressziós vagy...!

2010. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel.

Ne gondolkodj ennyire negatívan.Tudom sablonos szöveg de akkor is igaz.Csak fertőzöd magad ezekkel.Szerintem lazíts egy kicsit,kezdj el meditálni attól megnyugszol.

Ha nem gondolkosz ilyeneken görcsösen,akkor nem is fog történni veled semmi rossz. De ha továbbra is ilyen maradsz, akkor biztos,hogy mindig csak a rosszat fogod észrevenni ördögi kör alakul ki amiből nehéz kivánszorogni... Hidd el, hogy ha kitisztítod a gondolataidat sokkal jobb lesz utána!

Egyébként nem csak te vagy így vele,hanem velem és a családommal is így van.De már megtanultam kezelni,hozzászoktam.És amióta nem gondolkozok mindig azon,hogy nekünk miért nem jó semmi?sokkal jobb azóta.Nyugodtabb is vagyok.

Átkokba viszont felesleges hinned!!

2010. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

leírom a helyzetet abból a szemszögből, ahogy én látom.

az rendben van, hogy dolgoztok, és tisztességesek vagytok, de pusztán ettől még senkinek nem hullott az ölébe a nagy pénz, hacsak nem lottónyeremény formájában.

a sikerhez, a pénzhez ambíció kell, ész, stratégia, tehetség, és nem utolsó sorban szorgalom.


teszem fel, mondjuk olyan szakmátok meg, ami nincs túlfizetve. ebben az esetben azért nem jön össze a zsé, mert nem versenyszakmában vagytok, vagy mert nem vagytok elég jók a munkában.


és ezt az eléggé egyszerű probléma kört te rákened mindenféle homályos negatív energiára, meg a szerencsétlen szomszéd nénire, aki aztán végképp nem tehet semmiről, valószínűleg ő is eléggé frusztrált és savanyú, azért utál másokat.


szóval azt gondolom, hogy az ilyen fantáziálás és mások okolása helyett próbáld meg racionálisan levezetni a képletet, bár lehet, hogy az a tudat kellemetlenebb, mint hogy valaki elátkozott, és te nem tehetsz semmiről.

2010. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is ez van!Pl a faterom halál szerencsétlen egész életében segített mindenkinek,ahogy tudott sose volt irigy se kapzsi, becsületes volt.ÉS mindenki kib@szik velünk!De ez már hihetetlen és tényleg semmi nem jön össze!Vmi mindig közbe jön és annyira nincs se pénz, se semmi, se munkája(!)volt,hogy nem volt kajára pénz!Munkát nem ad neki senki.A házunkat meg áruljuk elakarjuk adni,de nem kell senkinek és akinek pedig kell, az még a ház árának a felét se hajlandó érte adni,szal megértelek tiszta 'mázli' az életünk;)Hiába állunk pozitívan az élethez, sose jön össze semmi...ez van kezdek hozzá szokni...
2010. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben van az én családom is.

Dolgozunk,tisztességesek vagyunk ,segítünk másokon és a bevétel nulla:S:S

Más meg semmit se csinál és azt se tudja hogy jódolgában mihez kezdjen :S


Ismerőseimtől hallottam: Isten azt bünteti akit szeret.


Ha ez így van akkor engem ne szeressen :D:D

2010. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, talán megnyugtató tudni, hogy életedben csak olyan nehézségekkel szembesülhetsz amit:

1 - te választottál magadnak

2 - képes vagy megoldani


Ha valakinek nehéz a sorsa, pedig ő maga "jó" az általában karmikus. Ez olyan minthogy élsz egész életedben a fogorvostól, de tudod hogy el kell menned hozzá. Ezért egy nap úgy kelsz, hogy akármi is lesz elmegyek ma. Ott ülsz a székben és közben kérdezgeted magad: miért én? miért ilyen nehéz? miért fáj? mit tettem hogy ez a "büntetés"?

Ebben a példában ez a nap a mostni életed. Meg kell csinálni. Nehéz, de tudtad hogy ezt vállalod, és meg tudod oldani. Próbálj úgy hozzáállni hogy problémák nincsenek, csak nehéz feladatok, amiket a végső cél érdekében meg kell tenned.

Az meg hogy a családod többi "kevésbé jó" tagjainak jobban megy, 100% hogy egy ilyen feladat. Próbára van téve az hogy ilyen példák láttán i meg tudod tartani az elveidet? És csak egy helyes válasz lehet: IGEN.


Tudom nem mondtam rövidtávon nyugtató dolgokat, de ez a nehéz élet ha messzebbről nézed gyönyörű feladat. Nehéz, de gyönyörű.

Többet akkor tudnék mondani ha tudnám a szüetési dátumodat.


Remélem azért tudtam segíteni.


Namaste

2010. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Értem amiket mondtok.

Első válaszolónak:ki van zárva,hogy depressziós legyek,nagyon jókedvű és humoros ember vagyok,csak mint mondtam elég szerencsétlen,feltettem magamnak a kérdéseket már azelőtt is hogy kiírtam volna a kérdést,és háát...többnyire a válaszom Igen.

Tudom,hogy nem csak én vagyok így,de ez annyira igazságtalan.

Próbálok belenyugodni,és nem gondolkozni rajta ennyit.

Köszönöm a tanácsokat.

2010. júl. 7. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:
ne nyugodj bele, ha zavar a helyzet. tegyél ellene, és nem a szomszéd nénit hibáztasd. gondolkodj el rajta, hogy lehetne több pénzt csinálni. biztos, hogy nehéz, de egyáltalán nem lehetetlen.
2010. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!