Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot tudtok videó...

Milyen programot tudtok videó minőségének a javítására? Többi lent olvasható!

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a 80-as évek elején lett rögzítve a családomról egy rövidebb filmecske, amit 2-3 éve digitalizáltattunk. A film eredetileg egy Super8-as szalagon volt rögzítve és az idő múltával sajnos eléggé romlott a rajta tárolt képkockák minősége. A még szerintem javítható részeken szeretnék segíteni. Ilyen hibák pl. a gyenge kontraszt fényerő és a tompa színek, valamint a képduplázódás (talán szellemkép). Ez utóbbi okozza a legnagyobb fejtörést. Létezik valami igen jó képjavító szofver video folyamhoz akár képkockánként is???!!! Köszönöm előre is a válaszokat.
2010. aug. 18. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

...de én nem próbáltam, csak olvastam még régebben. Viszont érdekelne majd a véleményed...

2010. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jónak tűnik, de a CPU-m nem támogatott. A linked alapján mennie kéne, de a gyári oldalon már jóval erősebb konfig kell neki. Ismerősnél megpróbálom. Köszi!
2010. aug. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!