Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudtok a kristálygyerekekről?

.Anonymus. kérdése:

Mit tudtok a kristálygyerekekről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én is kritálygyerek vagyok. Kitűnővel végeztem el a gimnáziumot és a jogi kart. Nagy szerszámom van és sok nőt megtettem vele. Most gazdag vagyok és csak fizetős ügyfelekkel foglalkozok. Szabad időmben drogozok és a neten írok össze a hülyeségeimet.
2011. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Burzsuj,elszállt,ezósok hirdetik gyermekeikről,h kristálygyerek vagy indigógyerekek.
2011. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

a két első válaszoló nagyon humoros.


meg tudhatom, hogy miért kérdezted?


rám egy hozzáértő ember mondta azt, hogy szerinte az vagyok. nem tudom, hogy elhiszem-e a lényeg az, hogy teljesen más vagyok mint a korombeliek/ szüleim.


linkelek pár oldalt, amin olvasd el a tulajdonságaikat, hogy mi alapján tartanak valakit annak.


[link]

[link]

az utolsóból a kristálygyerekek jellemzői mind igazak rám


ha van még kérdésed a témával kapcsolatba szívesen meghallgatom :)

2011. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Az első két válaszoló tényleg humoros, viszont igazuk is van.
2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én még mindig nem tudom, hogy higgyek-e benne, nekem egy szakértő mondta, hogy szerinte az vagyok, addig azt se tudtam, hogy ilyen létezik.

annyi biztos, hogy más vagyok, mint a legtöbb ember. én állandóan olyan magatartást tapasztalok amit a két első válaszoló írt, az emberek nem szeretik ha nem olyan vagy, mint ők.

nem értem, hogy miért baj abban hinni, hogy talán javul ez a romlott világ :(

2011. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!