Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki fél a sötétben rajtam...

Ki fél a sötétben rajtam kivül? és miért?

Figyelt kérdés

18 lány vagyok és még monodg félek a sötétben

jo régen néztem horror filmeket de tom hogy az nem létezik de akkor is félek:S

mikor sötét van és arra nézek azt képzelem hogy ott áll valaki és engem néz:S


2010. júl. 3. 16:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is. Mondjuk én nem mindig, csak vannak, időszakok, amikor rámjön. Nem tudom az okát.

22L

2010. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%

Én is félek sötétben. Igazából nem tudom, hogy mitől, de leginkább talán attól, hogy meglátok "valamit/valakit". Persze horrorfilmek után és közben nagyban fokozódik a félelmem.

Az utcára meg nem mennék ki egyedül sötétben, persze ott elsősorban nem ilyenektől tartanék.

22/L

2010. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
54%

aludj nálam majd én megvédelek xD

18/F

2010. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ált. én is félek, még ha az össze villany fel van kapcsolva akkor is és egyedül vagyok:D gyakran nézek horrort, de csak a péntek 13 után féltem wcre menni xd de többnyire próbálok másra gondolni és úgy nem igazán félek. de tavaly terepgyakorlaton éjszakai túrán egyik barátnőm kezét szorongatva is mindenfélét láttam a sötétben és nagyon fostam:D meg néha azt képzelem, hogy aki mellettem van, az hirtelen átváltozik valami szörnnyé xd
2010. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

fuu ennyien félnénk a sötétben?

az komoly :D:D:D:DD

én akkor is félek a párom ott van mellettem mindig mondom neki hogy gyere velem és röhög rajtam mert ö nem fél semmitöl se:D

2010. júl. 3. 18:45
 16/22 anonim ***** válasza:

De ezek a helyzetek:

-valaki megjelenik

-ablaknál áll valaki

-válladra teszi a kezét

-párkányra teszi a kezét


Mind tipikus horrorisztikus és én is ezektől félek:S:S meg az ilyen sötét alakoktól akik állnak és lesnek megőrítő, velem olyan is volt már, hogy mikor a többiek kint vannak én meg be jövök valamiért és valami cselekvést csinálok, pl: leemelek valamit a hütőről és vissza fele indulok vele akkor szaladnom kell és ez nagyon rossz:S:S


16/F

2010. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

én is nagyon félek a sötétben és nagyon rossz, egyedül alig birok itthon lenni pedig mar husz vagyok...:S de mar kezdem megszokni h ezzel kell egyutt élnem de néha rörhgök magamon h basszus 2 orája még a napfényben eszembe nem jutott ilyen...

amugy én pl csak tvre tudok elaludni tok sotetben nem...

egy időben biztam benne hogy majd kinovom ezt a sotetben félést de sztem nem :(

nagyon rossz utálom :( pedig nem nézek horrort :(

2010. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Én csak akkor félek sötétben ha szellemes filmet nézek.Akkor mindig olyan érzésem van, hogy valaki figyel.

Alapvetően viszont a sötét a barátom.

Míg a nappal elrejti addig az éjszaka megmutatja valóságot...

2010. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Én nagyon félek a sötétben!

sötétben elaludni sem merek!

Csak TV-mellett vagy kislámpa ;]

2010. júl. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én is "beképzelem" hogy van valaki a sötétben-és dísz kivilágítást csinálok a házban:D Eléggé ilyesztő dolgok vannak este
2010. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!