Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki fél a sötétben rajtam...

Ki fél a sötétben rajtam kivül? és miért?

Figyelt kérdés

18 lány vagyok és még monodg félek a sötétben

jo régen néztem horror filmeket de tom hogy az nem létezik de akkor is félek:S

mikor sötét van és arra nézek azt képzelem hogy ott áll valaki és engem néz:S


2010. júl. 3. 16:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
mindig:D
2010. júl. 3. 16:33
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Én is így vagyok ezzel,és ezért amiért te is:)Nekem is állandóan az az érzésem,hogy figyel valaki,sőőőt még hangokat is szoktam hallani!!És akkor is hallom,amikor épp nyugodtan fexem...és erre eszmélek!Nagyon rossz!
2010. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Én félek,és amikor nézem a monitort mindig olyan mind ha elment volna valaki a másik szobába.

13L

2010. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Én is nagyon félek. Leginkább attól, hogy valamitől megijedek... Vagy hogy valaki jön a hátam mögött... És most biztos hülyének tűnök, de utálok a sötétbe tüsszenteni, mert félek, hogy valaki válaszol, hogy "egészségedre" :P

20/L

2010. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Dettó, én is félek, szintén 18/l.
2010. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

azért féltek a sötétben mert tleg ott van valaki! ha nagyon sokszor gondolsz rá meg ezzel foglalkozol egyszer megjelenik mögötted, ráteszi a kezét a válladra és azt mondja "egészségedre!" persze előtte tüsszenteni is kell...

F/22

2010. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

én is félek...

sőt...

a múltkor elmentem éjjel wc-re, és nyitva volt az ablak.... az az ablak meg a hátsó kertre nyílik, ahol nagy bokrok vannak...

fújta a szél a bokrokat, valami állat is mászkált kint,... uhh.... azt hittem mindjárt megjelenik valami nagy kéz a párkányon... :D :D

24L

2010. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek, pedig már 19 vagyok, és még horrorokat se néztem... Vagyis néha megnézek kb egy évben 1et, de azokon röhögni szoktam :D
2010. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy vagyok vele és én félek kimeni este wc-re mert a wv-hez sötét folyoson keresztül kell átmenem és félek hogy ha kicsitom a wc ajtott ott lesz egy sötét szellem aki meg akar ilyeszteni és bántani akar.


18/F

2010. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 BlackSword ***** válasza:
100%

Én is félek a sötétbe... főleg attól, hogy valamibe belerugok, vafy megbotlok benne...

Egyébként csak egy dologtól kell félni, az pedig a félelem... Kis koromba én is féltem, aztán megszületett öcsém... Szóval azután már egyedül sem voltam, meg ilyenek... És milyen példát mutattam volna az öcsémnek...

Akik félnek, annyit tudok ajánlani nagyon jó szívvel, hogy kezdjetek el valamit sportolni... Önbizalmat ad... És még egészséges is... Nem kell versenyszerűen, vagy az olimpiai aranyat kitűzni célnak, de lejárni valahová nagyon jó...

2010. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!