Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden ember fél a sötétben?...

Minden ember fél a sötétben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval egyik héten egy későbbi vonattal érkeztem vissza..a vasútállomás természetesen kint van a város legszélén (semmi civilizáció stb.)és kb 10-15 percet kellene mennem..Az egyik ismerősöm (18/F) is ezzel a vonattal jött, de ő azt mondta inkább megvárja a buszt, nem megyek én is azzal? Mondtam hogy nem, mit nekem egy kis sötétség...aha..én meg a hülye büszkeségem hogy nem félek a sötétben! Utcai világítás nincs, minden tiszta kutya, derékig érő fű a járda két szélén...eléggé betojtam de nem fordultam vissza...ilyenkor persze mindig megfogadom hogy nincs több horrorfilm :D pár perc után felhívtam az egyik barátnőmet, hogy eltereljem a gonolataimat mielőtt minden bokorba egy texasi láncfűrészest képzelek...végülis semmi baj nem volt de ahogy beljebb értem a városba egyre több kisebbség jött velem szembe...próbáltam meghúzni magam és hál istennek semmi nem történt..szóval ugye normális h ennyire betojtam? Lehet ez ellen a félelem ellen tenni valamit? 16/L!
2011. júl. 14. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Félelem mindig lesz, főként a sötétben mivel akkor az agyunk mindig odaképzel valamit és még akkor is félünk ha nincs mitől. Cigányoktól meg jogos félni mert sokan vannak és keresik a bajt. Ha lány vagy akkor menj busszal az biztonságosabb, mondjuk én fiú létemre is kerülőm a cigányokat.
2011. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én nem félek a sötétbe' :DDD
2011. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert te 404 vagy
2011. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez pont így van :(
2011. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az ideillő mondás tartja. Ne félj ha egyedül vagy a sötétben, sokkal inkább ha vannak melletted. Amíg egyedül vagy nem lehet baj, ha arra vetődik más is, annak nem látsz az agyába, szal ki tudja. Szellemek blabla, ezektől ne parázz. Am lányként este kihalt helyeken ne sétálj. Írtam miért.
2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

> szóval ugye normális h ennyire betojtam?

Evolúciós szempontból nézve igen.

(az éjszakai vadállatok ugyebár jobban látnak mint az ember...)

2011. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is féltem régebben a sötétben de már eggyáltalán nem már simán átmgyek a sötét utcákon hajnalban meg éjfélkor meg ilyenek 15/F
2011. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően én sem félek a sötétben..

az emberektől, akik lepelnek használják, na azoktól tartok, úgyhogy azt kell mondjam a parázásod normális.


az állatok sem rettentenek amik éjjel mozognak, kipróbáltam:

volt már hogy sötét éjszakán egy mezőn vágtam át, fény alig-alig és megrezzent mellettem a bokor, valami nagy állat miatt..

2011. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nappal mindig elhatározom,hogy nem fogok este félni,meg,hogy félni nincs is mitől....aztán amikor beesteledik,a szememet se merem kinyitni.
2011. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

félni csak a félelemtől kell ;)


de azért nem árt vigyázni a fura alakokkal...

2011. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!