Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 33-as sorsszám mit jelent?...

A 33-as sorsszám mit jelent? Nagyon sok kérdésem van még, bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Egy véletlen folytán tudtam meg, hogy a sorsszámom a 33-as. Akitől megtudtam azt mondta ez nagyon nagy dolog, és mindenképpen nyitnom kellene az ezotéria felé. Mindig hittem ezekben a dolgokban (szellemek, energiagyógyítás, reinkarnáció).

Javasolta végezzek el egy gyógyító tanfolyamot. Gondolkoztam a **n és a reikin is, de nem tudom melyiket válasszam. Igazából szkeptikus vagyok én nem hiszem azt, hogy egy 1 napos tanfolyamon ezt el lehet sajátítani? Mit ajánlanátok?

Nagyon szeretném megtalálni "az utamat", de honnan, kitől kaphatok segítséget?



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. szept. 29. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Milyen sorszámod? Orvosi rendelő előtt ülsz éppen?
2011. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem SORszám, hanem SORSszám.

Amúgy fél perc google után tessék:

[link]

2011. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsesz. Félreolvastam. :DD
2011. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is sorszámot olvastam, épp írni akartam, hogy azt, hogy 32-en vannak előtted. :D
2011. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze én is rákerestem, el is olvastam amiket találtam, hogy mesterszám, stb, csak bíztam benne hátha tud valaki többet erről.

Látom már és is, ki kellett volna emelnem, SORSszám, és nem sorszám:) Nem mindegy.

2011. szept. 29. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én reikit végeztem, és egy nap alatt meg lehet tanulni, azért is mert nem igazi tanulásról hanem beavatásról van szó. Először is nagyon sokat beszélgettek a reikiről, hogy mi is az valójában, majd a nap közepe felé pedig beavat mindenkit egyenként a tanár. Ami azt jelenti, hogy megkéri az égieket, egy imával, szertartással, hogy gyógyíthass. Végülis ennyi az egész tanfolyamnak az értelme. Ezt a szertartásos részt humbuknak tartottam, de még aznap kipróbáltam és tényleg hatott. Elmulasztottam mamám hátfájását (persze csak egy napig tartott) ami semmi gyógyszertől nem múlt el soha. A reiki és a ** között pedig csak az elnevezés a különbség. Mindkettő ugyanazzal az energiával foglalkozik. Azért ajánlom a reikit, mert a **t nagy titok övezi, nem tudhatsz meg szinte semmit csak sok sok pénzért, és lehúzásnak találom az egészet. Ettől függetlenül ugyanúgy használ az is csak ők nagyon a pénzre mennem és titkolóznak. Ha nem akarsz gyógyítani akkoris érdemes elvégezni a reikit, mert rezgésszint növelésére is alkalmas. Én pl. konkrétan ezért mentem. Ami azt jelenti, hogy magasabb szintű lesz a rezgésed, ezáltal másabb embereket vonzol majd be, alapból fejlettebb leszel. Kérdezz ha még kíváncsi vagy valamire.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valamiért engem is a reiki felé vonz valami. A családban szeretnék gyógyítani, van 2 gyerkőcöm, oda mindig elkel az ilyen és sajnos a férjemnek is vannak gondjai.


Olvastam néhány fórumon, hogy a beavatás után furcsa dolgok kezdtek történni a beavatottakkal (elkezdtek szellemeket látni stb, megváltozott az életük).

Te tapasztaltál ilyet?

2011. szept. 29. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről mesélt az oktató is, de azt mondta, hogy ez nagyon ritka főleg az első szint után. Mert ugye a reiki több részes. És ő is csak a reiki 2 után kezdte érezni annyira a hatását. Én csak az elsőn voltam még, de a beavatás után mindenki érez valamit mert dolgoznak az energiák. Miután haza értem enyhén hányingerem lett, folyt rólam a víz, nagyon szédültem, és 5 perc alatt megittam másfél liter vizet annyira szomjas lettem hirtelen. De ez csak egy óráig tartott, kibírható. Viszont volt aki egy hétig nem tudott kikelni az ágyból annyira rosszul lett. De olyan is van aki semmit nem érez. És tényleg használ. Kicsit szkeptikus voltam(nem azért mert az energiában kételkedtem, csak nem hittem, hogy erre pont én képes vagyok) de eddig kivétel nélkül elmulasztottam a fájdalmát mindenkinek.
2011. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!