Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éppen pihentem amikor a...

Éppen pihentem amikor a sötétben megjelent egy "fekete szellem" a vállamhoz ért, és nevetett rajtam, Majd nagyon gyorsan elfutva mosodott el és tünt el az ágyamtól. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
álmodtál.
2011. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sötétben fekete szellem??:D
2011. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A fáradtság simán előidézhet ilyen árnyakat... Én is szoktam sötét árnyakat látni itthon mikor nagyon fáradt vagyok... Vagyis csak a szemem sarkából látom és tudom, hogy ott van és engem "néz", de mikor odanézek már nincs ott... Ezeket én simán betudom a fáradtságnak és nem törődöm vele..
2011. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A többiek mondják jól, egyszerűen fáradt voltál, és bár nem hiszed, ilyen állapotban előfordulhat ilyesmi. Még önkéntelenül egy két rángó mozdulat is például, én néha rúgni szoktam. Az alvásparalízis már más téma, ott már konkrétan szerintem mélyebb alvásból való hirtelen ébredés szükséges, de ha még valamennyire éber vagy, simán megtörténhet, hogy egyszerűen csak vizionálsz. Nálam régen ilyesmi is előfordult. Épp az ágyon feküdtem, és rám tört egy gyilkos az ajtóból, vagy több hosszú barna akármi vette körül az ágyam, melyek küllemre nem voltam félelmetesek, de az ember mégis megijed mit akarhatnak. Tehát a külső környezet is befolyásoló lehet félálom szintjén. Pl. ha a tesód egy vállfás ruháért nyúl és leejti simán álmodhatod azt, hogy az a válfás ruha a levegőben lebeg, és feléd suhan.
2011. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egyébként ezt a fekete átsuhanást a szemsarokban én is láttam és állítólag elég sokan látták úgy hogy vagy valami "lény" vagy a szem valamije
2011. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Willisz ***** válasza:
egy kérdésem lenne a sötét volt hogy láttad a fekete szellemet???
2011. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a tesóm is feketének látja a szellemeket. és most mindenki ezzel jött, hogy sötétben hogyan láthattad. most nem azért, de a sötét az sötét, de azért csak látsz valamennyit a tárgyakból is ettől még. viszont a szellem az szabályosan egy fekete ember alak.mert most komcsi mindenki azt hiszi, hogy húúú mint a mesében fehér lepellel jön el, vagy pedig fehér lepel nélkül.. egy nagy túrót. jól láttad amit láttál. most ha valakit lefestenénk tetőtől talpig feketére és odaáálítanám elétek éjszaka, azért attól még észrevennétek, hogy sötét van. csak látod már a körvonalát. ugyhogy jah, az biza szellem volt.dehogy mért röhögött ki azt nem tom.:D:D:D vicces fiú:P de lehet, hogy rosszul láttad azt hogy röhög, lehet hogy inkább rádhörgött.:S
2011. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
ha nem látnátok fekete szellemet így írta -->> "fekete szellem" ... gondolom azért mert sötétben nem látsz pl. piros szellemet.. amúgy nem hiszem hogy szellem volt!
2011. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem álmodtál.. ezt a fekete valamit (amit en nem neveznek szellemnek) en is lattam ket masik baratnommel egyutt kb 5 éve a koliban.. alapbol tortentek mar fura dolgok akkoriban es mindig félve aludtunk el, neha nem is mertunk a sajat agyunkon aludni. egyszer miuatan lekapcsoltuk a villanyt meg beszelgettunk picit. felhomaly volt a szobaban es akkor vettem eszre hogy az agy mellett egy fekete alak all. konnyen kiveheto volt mindene, felrebiccentett fejjel nezett felenk es horgott. nem hangosan, de lehetett hallani. tudtam, hogy baratnoim is latjak mert csond lett. mindossze par masodpercig lehetett ott de en nagyon megijedtem. becsuktam a szemem es mire kinyitottam mar nem volt ott semmi. de tudom, hogy minket nezett. nem lehet ezt bekepzelni es nem álom volt nekem sem. meg csak faradt sem voltam.

aztan en masik suliba kerultem es a masodik felev vegen egyik nap jott az egyik osztalytarsam es mondta: hogy teljesen kivan, mert vele is fura dolgok tortennek. elmeselte, hogy mik es koztuk szerepelt ez a "feketeség" is.

pont a furdoszobabol jott ki a szobajabol. es akkor ugy erezte mintha valamibe beleutkozott volna, erre vissza is lepett egyett es latta maga elott azt a valamit. mire felkapcsolta a szobaban is a villanyt mar nem volt ott. horgesrol o nem mondott semmit. ezek szerint csak nehany embernek horog. koszonom, h kivalasztott lehettem ezuton is :)))

amugy rengeteg ilyen sztorim van, mindig megtalalnak ezek a lények.

de a lenyeg, hogy semmikepp nem almodtal...

2011. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
-.- na persze..
2011. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!