Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éppen pihentem amikor a...

Éppen pihentem amikor a sötétben megjelent egy "fekete szellem" a vállamhoz ért, és nevetett rajtam, Majd nagyon gyorsan elfutva mosodott el és tünt el az ágyamtól. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 19:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem kellő mennyiségű hallucinogén anyag elfogyasztása után akár egy egész ilyen hadsereg is állhat az ágyad mellett. Am meg rakd magad körbe ilyen mindenféle kristállyal vagy hívd fel a tv jósdát ott majd megmondják, hány szellem tapadt rád meg minden ilyen jellegű roppant hasznos információt megtudsz majd :)
2011. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én voltam.
2011. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 knox válasza:
jobb lesz ha leállsz a mókás cigiről :)
2012. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Az alvásparalízis sok ilyen dolgot megszokott magyarázni.bekövetkezhet REM(Rapid eye movement)fázisból való hirtelen felébredéskor ,de van amikor el se kell aludnod hozzá.alvásparalíziskor a tested alszik de az elméd éber.akik éberálmodni szeretnének azok gyakran kerülnek ilyen helyzetekbe mert nem bírnak eljutni az utolsó lépésig és éberálom helyett alvásparalízisbe kerülnek.az alvásparalízis közben azért láthatunk, hallhatunk vagy érezhetünk ilyen lényeket mert az agyunk egy része pánikba esik a test irányithatatlansága miatt.még ha nem is érezzük ez akkor is így van.azoknál akik akár egy kicsit is hisznek természetfeletti lényekben vagy netán tartanak tőlük azoknál már a félelmet fokozza az iden ,nekünk ártani kivánó jelenlét érzése is.amik a leggyakrabban a félelem fokozódása miatt de ettől függetlenül is agyunk kivetüléseként alakot ölthetnek.ezek aztán társulhatnak hang és tapintásérzettel is(szerencsésebb esetben zenét is hallhatunk).alvás közben a légzés és minden más tevékenység is megváltozik.pl:kissebb levegővételek.nos,ez az alvásparalízisnél sincs másképp.de mivel az elméd éber és csak a test alszik, ezért nem tudja mi a f*** történik vele és fuldoklásérzet keletkezik.ezzel a félelem is tovább fokozódik.gondolom mindenkivel előfordult már hogy rugott egyet álmában vagy más kisseb tevékenységet végzett ezt kétféleképp csinálja az agy de mindkettőnél ugyanaz az eredmény.az egyik hogy az agyad érzékeli hogy te most 'rúgni'fogsz és beépíti az álomba pl:mikor rúgnál pont ott lesz egy idegesítő alak vagy valami az álmodban.a másik hogy azért rúgsz mert pont ott van egy idegesítő alak vagy valami az álmodban és ez kihat a testedre is.tehát mindkét esetben rúgsz álomban és valóságban is.alvásparalízis közben az első eset érvényesül.a halucinált lény megtámad minket és a fojtogató érzés átmegy halucinált fojtogatásba amit halálfélelem is kísérhet.dehát te is rettegnél ha egy addig sosem látott valami rádülne az éjszaka kellős közepén amikor nem tudsz se megszólalni se beszélni, esetleg ismerősöd sincs a szobában és elkezdene fojtogatni.fontos hogy ne féljünk,tudjuk hogy amit látunk csak halucináció.

tipp:ha viszzatartod a levegőt nagy valószínűséggel hamarabb felébredsz(nem mindenkinél vállt be)

Átlagosan egy ilyen élmény 6-10 percig tart. ez persze lehet több is vagy kevesebb egyéntől függően.az átélő viszont örökkévalóságnak tartja.Magyarországon a ránkülő fojtogató lény halucinációja a lidércnyomás.minden országban más neve van és van ahol külön Istene valminek vagy csak gonosz szellem.Egyesek szerint az alvásparalízis közben két dimenzió között vagy és látod a gonosz vörös szemű szellemeket akik ártani akarnak,vagy a testedet elfoglalni ha eléred az OBE fázist.Úgy tartják hogy ha eléred az OBE fázist (Out of body experiance)és a tükorbe nézel te is ilyen vörös sötét lényként látod magad.

A másik verzió hogy vagy csak élethű álmod volt vagy csak képzelted az egészet.az agy vicces kis szerv:D

Ha esetleg hiszel az ilyen másvilági dolgokban azzal is nyugodtan bemagyarázhatod magadnak az egészet.remélem segítettem:) ha van kérdésed az alvásparalízisről,OBE-ról(testen kívüli élmény)vagy egyéb más ilyen témáról nyugodtan lérdezz vagy írj.e-mail címem a felhasználó nevem +@citromail.hu.a szöveget nincs időm átolvasni mert vigyáznom kell az öcsémre szóval előre is elnézést a hibákért:)

2012. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
De van aki alvásparalízis közben se lát hall vagy érez dolgokat.és találtam egy hibát:idegen nekünk ártani kívánó nem pedig iden
2012. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!