Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel magyaráznátok? XD (lent)

Mivel magyaráznátok? XD (lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén fog hangzani:D

A Barátom 1-2hónapja rájött, hogy elég csikis vagyok..xD Azóta azzal b*sztat, és mindenhol összevissza csikiz, de én attól mindig szenvedek/szenvedtem, mert annyira szar volt..:D Csikis a hasam, derekam körül minden, hónaljam(bár ott nem nagyon szokott csikizni), meg a térdem,bokám,talpam. Az utolsó háromon szokott leginkább, és már nagyon idegesített, ezért eldöntöttem, hogy megpróbálom leszarni és nem törődni vele, hátha kibírom. És sikerült...:D a bokámon. Már egyáltalán nem vagyok ott csikis. A Barátom else akarta hinni, még mai napig próbálkozik és reménykedik, hogy újra csikis leszek ott.xD

Ez volt kb 3-4 hete. Tegnap a talpamat kínozta, úgydöntöttem mostmár elég, és elmúlt a csikisség...:D még mindig nem kellemes érzés, de már nem zavar, és nem haldoklok tőle...xD Ezt is alig akarta elhinni a Barátom, ezért kipróbálta a térdemen. Ott már erőlködnöm se kellett, nem voltam csikis.:D Viszont a derekam még mindig az. =/

Mással is van így, hogy ennyire erős akarata tud lenni?:D

Bocsi,hogy hosszú lett,köszi, hogy végig olvastad:D


2010. júl. 1. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Persze főleg amikor a WC-n ülök!
2010. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

-.-

Értelmes válaszokat légyszi...:D

Am most jutott eszembe, lehet a vonzás törvénye...

2010. júl. 1. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki tud erős akaratú lenni...
2010. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akarat kérdése az egész..,ha eltudsz vonatkoztatni ettől a csikizésről,akkor nem fog az agyadra menni,mikor csinálja!
2010. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
A zöld kocsmában van egy csiki ellenes szekta, iratkozz be
2010. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindent lehet csak akarni kell ! (ez az en mottom)


Amugy igen ha valamit nagyon akarsz e eros akarattal alsz neki sikerukni fog :)

2010. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Érdekes... Amikro mi csikiztük egymást a barátnőmmel, hiába próbáltam akarattal nem csikis lenni, nem jött be:D Nekem is a talpam meg a hónaljam baromi csikis és Ő mindig ezeken a részeken támadott le:D Van aki kibírja a csikizést, van aki nem:) Gyuszi, 19
2010. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is így vagyok :D:D
2011. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!