Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt mivel magyaráznátok, mi...

Ezt mivel magyaráznátok, mi ez az egész, ami velem történik?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a szerelmemmel már fél éve,nem rég jött el az a pillanat,hogy egyáltalán nem beszélünk,túl sok a vitánk és pihentetjük a dolgokat.

Ez alatt,olyan dolgok történtek,mint tavaly,mielőtt összejöttünk volna.

Volt egy X nap,amikor lezártuk a dolgot,hogy egy ideig nem beszélünk,és a következő héten ugyanezen a napon volt 1 hete,hogy nem beszéltünk,és 1éve,hogy először beszéltünk.

Ugyanabba a városba mentünk bulizni,ahol összejöttünk (ez ugye nem véletlen,mert tudtuk,hogy mindketten odamegyünk),de az,hogy rajta is ugyanaz a cipő és nadrág volt,és rajtam is..Pedig rajta ezt a cipőt tavaly láttam utoljára.

Aztán mielőtt összejöttünk volna,egy srác randizni hívott ugyanúgy május hónapba..a sráccal lassan fél éve nem beszéltem,nem is találkoztunk,közösségi oldalakon se beszélgettünk.. pont most,májusba összefutottam ezzel a fiúval egy szórakozóhelyen,és újra találkozni hívott.

Tavaly májusba volt egy lánnyal problémám -akit soha nem szoktam látni sehol,közösségi oldalon kötött belém-,ezzel a lánnyal is ugyanúgy most májusba konfliktusom volt,ugyanúgy belém kötött,1 év eltelte után..

Ezt vajon mivel lehet magyarázni?Túlságosan olyan minden,mint tavaly,mielőtt összejöttünk... ugyanazok az emberek,akiket eddig nem is láttam 1 év alatt,ugyanabban a hónapban..


2011. máj. 17. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

DEJA VU

vagy hogy kell írnixD

2011. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja,és azt lehagytam,hogy sokszor érzem úgy,hogy továbbléptem,és a volt párom nem érdekel,jól érzem magam,és ekkor álmodok vele valamit,vagy történik valami,ami miatt "visszaesek".
2011. máj. 17. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesések sorozata amit csak azért veszel észre mert fokozott lelkiállapotban vagy.
2011. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem véletlen,hogy pont olyan emberek bukkannak pont most elő,pont ugyanebbe a hónapba,és nem vagyok fokozott lelkiállapotba,most gondolkodtam el ma a történteken.
2011. máj. 17. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogyha bele akarsz képzelni valami misztikusat, akkor abban benne is lesz. Amúgy az egész lét egy nagy misztikum, minek akarod továbbfokozni? Fogadd el, hogy ezek megtörténtek és lépj tovább, ha akarsz, ha pedig nem akarsz, akkor menj vissza a barátodhoz. Ezt eldöntheted.
2011. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok hozzá visszamenni,már van más,akivel alakulgat:)
2011. máj. 18. 10:32
 7/8 anonim válasza:
De az is lehet, hogy azért a deja vu, mert a karma összeköt azzal a hellyel, tehát valami fontosnak kell ott történnie, vagy valaha valamiért ( nem ebben az életben) fontos volt pont az a hely, pont az a hónap, és ezért kötődsz ennyire...
2011. máj. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"következő héten ugyanezen a napon volt 1 hete,hogy nem beszéltünk"

Micsoda veletlen.... :-D


"Ugyanabba a városba mentünk bulizni,ahol összejöttünk"

Azert ez egyatalan nem lehet veletlen, hiszen:


"rajta is ugyanaz a cipő és nadrág volt,és rajtam is"

Ha egyszer ugyan abban a ruhaban voltatok, akkor hogy lehettetek volna mas varosban? (mondjuk nekem nincs olyan ruham, amibe meg egy ember beleferne.)


"Tavaly májusba volt egy lánnyal problémám -akit soha nem szoktam látni sehol,közösségi oldalon kötött belém-,ezzel a lánnyal is ugyanúgy most májusba konfliktusom volt,ugyanúgy belém kötött,1 év eltelte után.. "

Mik vannak...

2011. jún. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!