Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aztaaa miért történik ez?

Aztaaa miért történik ez?

Figyelt kérdés
nem tudom miért néhány napja folyton deja vum van és már kezdek beflesselni tőle
2011. szept. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szállj le a szerekről. :D
2011. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
xDDDD
2011. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
semmilyen szereket nem szedek :D
2011. szept. 8. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miért történik. Esetleg megálmodtad a dolgokat és újra látod őket...
2011. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen szó szerint már 3. napja és rám nézett ma a tanár és tudtam hogy mit fog mondani és haverom is mesél valamit és tudtam hogy mit mesél és úristen nagyon durva jövünk ma ki sulibol haverokkal és a folyoson megin elkapott ez az érzés és ugyan az a busz jött suli elé amivel hétfőn mentem haza és ezt is éreztem erre nem tudok mit mondani... és olyan is volt már hogy olvastam az emberek agyába egy ismerősömmel beszélgettem és feltettem neki egy kérdést és tudtam hogy mit fog mondani nagyon kemény
2011. szept. 8. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

velem is meg tudod csinálni ezt?

ha igen írj privit ;)

2011. szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!