Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemben rendszeresen rossz dolgok történtek velem: már 4 nagyon jó barátom halálát kellett megélnem, a szüleim házassága cérnaszálon függ, csalódások érnek lépten-nyomon, sorolhatnám ....


19/F


2011. szept. 17. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ajánlom hogy tanulmányozd a Vonzás Törvénye nevű dolgot, sok könyv van róla, neten is sokat olvashatsz róla. Viszont az hogy a barátaiddal meg szüleiddel mi történik arról te nemigen lehetsz hatással egyéni sorsok. A saját életed dolgaiban viszont segíthet a vonzás törvénye.
2011. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
szerintem ezen dolgok megoldásával fordulj Istenhez.
2011. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
A részecske buzalitás az oka. Ez az egyetlen magyarázat. Jó apám is mindig mondta: Fiam, vigyázz a részecske buzalitással, nagyon rossz dolgokat tud tenni!
2011. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jajj már ez az istenes duma te:D köszönd meg a teremtő istenkédet hogy ilyen "szép" az életed,,,,szerintem is maradj a vonzásnál!sok sikert:)
2011. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vonzás törvénye semmit se ér, nekem a földönkívüliek segítenek mindig hogy jobb legyen az életem.
2011. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Karma :D
2011. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az hogy ilyenek történnek körülötted, azt valószínűleg a barátaid életmódja és a szülők bűne okozza. Ha valaki bűnt követ el, az átkot hoz magára, ami sajnos öröklődik negyed-ötödíziglen, így a te életed is ezekkel terhelt+ amit még te összeszedtél.

Mózes IV. könyve:14:18 Az Úr késedelmes a haragra, nagy irgalmasságú, megbocsát hamisságot és vétket, de a bűnöst nem hagyja büntetlenül; megbünteti az atyák álnokságait a fiakban harmad és negyed íziglen.

Az egyedüli megoldást az jelenti, ha te és a szüleid is elfogadjátok Jézus megváltását, aki magára vette az összes ember bűnét és így az átkokat is. És elkezdtek járni egy keresztény gyülekezetbe, ahol látszik az áldás (tehát ne a katolikus bálványtemplomban). Lehet hogy sokan fognak engem kritizálni, de az a helyzet, hogy nincs más megoldás, ami a tiszta élethez vezet. Van ez és van az az út amin sajnos a barátaid jártak. A köztes út amin a hízelkedők "élnek" az is a halálba vezet, csak lassabban és több nyomorúsággal jár. Remélem meghozod életed legfontosabb döntését a szívedre hallgatva.

2011. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!