Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Idén egyszerűen semmi nem akar sikerülni. Anyuék elengedtek októberben Franciaországba, de később kiderült, hogy pont akkor van az érettségi szóbelije, így nem mehettem. Nyárra megint szerveztek utat Párizsba, szüleim megint elengedtek, de most meg elmaradt, mert nem voltunk elegen. Közben barátnőm jól átvágott, miután meglett a 2-ese matekból, rögtön a „menőbb“ csajokkal lógott, de még csak nem is köszön. A matek érettségim se úgy sikerült, ahogy szerettem volna, ballagásom sem volt (se most se nyolcadikban). 2 diákmunkára is jelentkeztem, de semmi jó hír azokról sem. Minden barátom megy külföldre, pedig nem különösebben gazdagok, nekem valami mindig hiányzik az ilyesmihez. És még külföldi rokonom sincs, mint jópár embernek...


Annyi lenne a kérdésem, hogy valakivel volt-e már hasonló, és hogy az ilyen periódus után megváltozott-e valami? Kárpótolni fog az élet ezért a sok rosszért? Sokaktól azt hallom, hogy mindennek oka van. A sok rossznak az az oka, hogy valami nagyon nagyon jót tartogat az élet számomra? Segítsetek, el vagyok szomorodva.


2011. jún. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom a sok rosszat ami történt Veled. Nem fog semmilyen hatalom kárpótolni ezért. A Te feladatod az, hogy mindebből építkezni tudj, tapasztalatokat szerezz és tanulj az esetekből, hogy később máshogy, jobban tudd kezelni azokat.
2011. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

Ez nyilván azért van, mert Magyarországon van dolgod, itt vannnak feladataid, ezért Isten nem engedi, hogy külföldre menjél.

Fogadd el az isteni elrendelést, és találd meg az életfeladatodat, menjél egyetemre, stb.

Üdv: Annazara

2011. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog az élet kárpótolni semmivel. Én már csak tudom... :( De örülj hogy ennyivel megúsztad...
2011. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát akkor ez nem jött be, köszönöm a válaszokat


még valaki?

2011. jún. 3. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

én vagyok, akit válaszolni kértél, bár a link nem pont ezt nyitotta meg, de a listából kikerestem


nekem nagyon jóra fordult az életem, elfelejtettem a csajt, és kiderült, hogy nagyon jó munkahelyem lehet


neked talán fordítva, nem a munkában, hanem a szerelemben lesz szerencséd

2011. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!