Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel magyaráznátok a "déjavu"...

Mivel magyaráznátok a "déjavu" érzést?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 14:42
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%

én nem tudom h mi lehet ez de elég sűrűn van ilyen érzésem..de nem nagyon szeretném azt h kiderülne h ez csak tudományos dolog és az agy hamarabb érzékeli blabla...nem nem..sztem vmivel kapcsolatba áll.akkor azt mivel magyaráznátok h még év elején ülünk a barátnőmmel a padba.földrajz óra volt egyik gyerek kint volt a térképnél egyszer csak megszólalunk egyszerre h

'déjavum van :| ' kis másodperc múlva újra egyszerre mondjuk 'nagyon' ez elég furcsa volt és nem tartom véletlennek.sztem vmi olyasmi lehet h előző életedbe láttad már.volt olyanba is részem h tudom h álom volt és ugyanez megtörtént velem.olyan érdekes dolog szokott ez lenni és mikor ez van feltöltődök mintha vmi energia lenne ez a déjavu érzés.de ez az én véleményem :DDD szóval ha van is rá tudományos magyarázat hiszek benne de nem akarom h legyen rá mert akkor mi lenne benne az érdekes? :)

2010. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
A dejavu az olasz megfelelője a mi a f*sz van kifejezésnek.
2010. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos hogy a tudományos nézet kizárja az ezotérikus elgondolásokat. Ugyanis valószínűleg régebben is éltek át emberek dejavü érzést de akkor még nem volt ilyen tudomány ami ezt megmagyarázná. Fizikai dolgok sztem ugyanúgy lejátszódhatnak miközben lelki dolgok is lejátszódnak. Nem mondhatod azt hogy ezt most megmagyaráztuk tudományosan és akkor kivan zárva a tudatallatti meg a lélek meg blabla. Nekem is volt már sokszor, és olyankor néha arra gondoltam, hogy mi van akkor ha valmi most szakadt meg az életemben és megint visszakerülök oda ahonnét indultam, de tudni nem tudok róla, és senki sem. Tudom h ez nem igaz, és elég hülyeség de akkor is ez az érzés kap el. Mint egy beakadt lemez:D
2010. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

sose tudtam, hogy dejavu-m nem csak nekem van. illetve azt tudtam hogy másoknak is van, csak azt nem hogy nekik is ugyanolyan érzés-e mint nekem. mert kitudja, lehet, hogy én tök más vagyok mint a többiek. vagy nem vagyok más de máshogy érzek dolgokat. mert mi emberek nem tömeggyártott áruk vagyunk, hanem egyéniségek, mindenki más, vannak hasonlók, de vannak akik nagyon eltérnek az átlagtól. de miből gondolnám hogy én átlag vagyok e vagy sem. sajnos a reinkarnációban nem hiszek, abban nem tudok állást foglalni, de a dejavu érzés nekem ismerős, bár nem tudja senki, hogy igazából mit jelent. az ezoterikus cuccokban nagyrészt hiszek, de a reinkarnációt ÉN nem tartom megfelő magyarázatnak erre a kérdésre. legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy valami hasonló helyzet, pl beszélgetésnél, mikor egy nem mindennapi mondat amit már hallhattál egyszer, újra elhangzik egy hasonló környezetben.

tudom, ez nem túl kielégítő válasz, bár tudnék még írni egy rakás dolgot az én elméleteimről, de igazából ezt nem is nagyon lehet megmagyarázni, senki sem tudná. nem mondom hogy ez csak ezoterikus dolog lehet, de azt sem hogy csak tudományos.

na pápá L/13

2010. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!