Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha dühös vagyok rá, mindig...

Ha dühös vagyok rá, mindig történik vele valami. Én csinálom?

Figyelt kérdés
Ha a barátom ránéz egy másik lányra, aki jól néz ki, és vele vagyok, vagy csak telefonon beszélünk, mindig történik vele valami. Csak apróságok többnyire, mint pl megbotlik, beüti valamijét, vagy valamilyen bosszúsága lesz. Pedig nem gondolok ilyesmire, csak kicsit dühös leszek rá olyankor. Volt olyan is, hogy nagyon tetszett neki egy csaj egy klipben, én tudtam, és azt mondtam, h bár többet ne látná a tv-ben. Ez márciusban volt, és azóta se látta. Miért van ez? (de annyira nem is bánom, amíg csak apróságok történnek =D )
2010. jún. 26. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem azért botlik meg vagy üti be valamijét, mert te féltékeny vagy. Inkább nézz utána pontosan, hogy az adott testrészek "balesete" melyik lelki problémát jelzik. Alapjában véve ez mindenkinél így van. Max. annyiban kapcsolódhatsz hozzá, hogy ha valamit beszólsz neki, akkor jelez a teste, hogy hol mi nem oké. Az meg, hogy bárcsak ne látná többet a tv-ben, az meg egyszerűen csak a gondolatok teremtő ereje, mint az is, hogy borulnál fel. És persze a negatív gondolatok (sajnos) hamarabb célba érnek, mint a pozitívak. Semmi különleges nincsen ebben.
2010. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lehet hogy csak isten "bünteti meg" hiszen ha valaki rosszat csinál akkor a büntetést meg kapja. így vagy úgy de meg kapja!! "isten nem bottal ver"
2010. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ő lelkiismeretes fiú és amikor "figyelmezteted", hogy ne nézze ezt vagy azt, akkor megszólal a lelkiismerete, tudattalanul, hogy "ejnye-bejnye mit csinálsz", és azzal bünteti, hogy megbotlik...stb. Mindez pillanatokon belül zajlik és nem tudatosan. Csak azt veszi észre, hogy mondtál valamit, egy gondolat benne és megbotlott.

Egyébként ugyanazt írtam, amit többen is írtak más szóval, pl. "Isten nem bottal ver"...stb.

2010. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!