Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha dühös vagyok rá, mindig...

Ha dühös vagyok rá, mindig történik vele valami. Én csinálom?

Figyelt kérdés
Ha a barátom ránéz egy másik lányra, aki jól néz ki, és vele vagyok, vagy csak telefonon beszélünk, mindig történik vele valami. Csak apróságok többnyire, mint pl megbotlik, beüti valamijét, vagy valamilyen bosszúsága lesz. Pedig nem gondolok ilyesmire, csak kicsit dühös leszek rá olyankor. Volt olyan is, hogy nagyon tetszett neki egy csaj egy klipben, én tudtam, és azt mondtam, h bár többet ne látná a tv-ben. Ez márciusban volt, és azóta se látta. Miért van ez? (de annyira nem is bánom, amíg csak apróságok történnek =D )
2010. jún. 26. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtennéd, hogy találkozol az exemmel??
2010. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
ezt, h érted, h nem látta?nem nézett azóta tv-t?
2010. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Én mostanában a Médium filmet nézem,és azóta beszélek a halottakkal...:)

Ugye nemrég láttad Stephen Kingtől a CARRIE filmet???

Miért csináljátok ezt? Láttok egy filmet vagy olvastok valamit,és rögtön szuper képességekkel rendelkeztek..

Ha meg igaz akkor nosza gyerünk a fókuszba hiszen újdonság vagy....

2010. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt egyébként észrevetted, hogy minden ember megbotlik, beüti valamijét vagy valamilyen bosszúsága lesz?


Ezek olyan dolgok, amik napi szinten előfordulnak mindenkivel.

2010. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez olyan,mint amikor ültünk órán,ablak mellett ülünk,és pont láttam hogy jön be az a tanár akit gyűlölök...és igy megjegyeztem barátnőmnek,hogy : óóó,hogy borulnál fel...elfordultam és barátnőm elkezdett hangosan nevetni...ránézek mondom miaz??? elkezdi: a tanárnak kibicsaklott a lába xD
2010. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BlackSword ***** válasza:
56%
Ez így van... Van is egy sztori egy ácsról, aki a templom tetőszerkezetét javította, és mivel a templomban nem akrt káromkodni, ezért kitalálta azt, hogy a jó b... k... isten b... meg helyett inkább azt mondja, hogy áldassék az úr neve... És be is tartotta... És azon kapta magát, hogy egyre kevesebbszer üt az ujjára... Persze ha valaki nem hisz Istenben, akkor is láthatja, hogy azért volt, mert nem spanolta magát, ezért jobban tudott a munkára koncentrálni...
2010. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
37%
Te okos nem miattad van a botlás meg hasonlók, hanem mert annyira szúrja a szemével a másik csajt, hogy nem veszi észre a tereptárgyakat. De édi, hogy azt hitted miattad van.
2010. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tv-t nézett, csak azt a klipet nem mutatták. Vagyis ő nem látta.

Nem néztem a filmet, és már régóta van ilyen.

Jó, hogy mindenkivel megesnek ilyenek, de már kb. 1 éve van ez, és nem 1 kétballábas, aki lépten-nyomon megbotlik, csak mindig, ha csinál valamit.

2010. jún. 27. 18:42
 9/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólónak:

Nem akkor történik, amikor nézi, hanem utána. És amúgy se nem bámulja, csak ránéz. Én meg alapból is nagyon féltékeny típus vagyok. Vagy akkor szokott még történni, amikor utána én nézek rá a barátomra. Meg amúgy se ez volt az első ilyen dolog, történtek már más ilyen "érdekes" dolgok is. Ja, és ez már neki is feltűnt, és szokta mondani, h nem izéljek már, csak ránézett, nem megnézte =D. Legtöbbszösz tényleg csak ránéz, mint bárki másra, de akkor is =D

2010. jún. 27. 18:49
 10/13 anonim ***** válasza:
mennyi mindent beképzelnek maguknak az emberek-.-
2010. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!