Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a pálmalevelekben?...

Hisztek a pálmalevelekben? Mit tudtok róluk?

Figyelt kérdés
Olvastam a pálmalevelekről, hogy Indiában vannak, a jövőnk van ráírva.Ha van sajátod akkor hol tudod elolvasni?Ti mit hallottatok vagy tudtok a pálmalevelekről?
2010. jún. 22. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam a Fókuszban.Érdekesnek tartom,de nem hiszek benne.Pl.ha nem is minden,de de több milliárd embernek meg van írva,akkor hogy találják meg a tiédet pillanatok alatt?

Úgy működött,hogy elment a lány egy pasihoz MO.-on,fizetett,és aztán online egy indiai pasi felolvasta neki,h mi áll az ő levelében.....

2010. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem hallottam róla, de ha igaz, kizárt hogy ez az online módszer jó legyen, hiszen tényleg nem lehet 1 perc alatt megtalálni a sajátodat. (Viszont csomó új munkahelyet jelentene egy pálmalevél-kategorizáló cég létrehozása:D)
2010. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a linket :)
2010. jún. 22. 16:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne,hiszen olyan ember nincs és nem is volt,aki ismert engem,vagy engem kitalált volna..egy ember sorsát nem lehet csak úgy megírni,hogy be is teljesedjen,és egy születő gyermek múltját hogyan írják meg??-_-":S
2010. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az enyém a Pandorán van, oda meg még nem jutottunk el. Sebaj, majd a dzsékszáli elolvassa 2154-ben. :D
2010. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
x"D
2010. jún. 22. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég megdöbbentő... És nem azért, mert nem értjük, hogy honnan tudták azok az emberek, hanem azért, mert a jövő bizonytalanságának és az ember szabad akaratának (ami kettő összefügg: a szabad akarat nem lehet "kőbe vésett" jövővel együtt) elvét sérti. Ezek pedig (legalábbis a jövő elvi bizonytalanságának elve) elég jól igazoltak. Szóval meglepő, furi, és kicsit gyanús is nekem...
2010. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti:

te elég vicces lehetsz, azóta amióta elolvastam amit írtál ezen röhögök :D

2010. jún. 22. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

engem is nagyon érdekel, szerintem nekem van pálmalevelem, nem mindennapi az életem :)

szívesen felolvastatnám :)

egyébként elgondolkodtatok már azon, hogyha a pálmalevelek igaz dolgokat írnak, akkor nem lesz világvége 2012-ben, mert (szerintem) erről nem írnak a pálmalevelek. ezt csak azért írtam le mert azért kicsit parázok a világvégétől, szerintem ez megnyugtató =)

2010. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!