Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem megy. Milyen szekta vagy...

Nem megy. Milyen szekta vagy gyülekezet van ahol megtanulhatom?

Figyelt kérdés
meg akarom tanulni más emberek aurájának a látását. Már utána is néztem, de valahogy gyakorlatban nem működik. Hol tanulhatnám meg?
2010. máj. 22. 15:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
48%
Figyu,én látom az aurát...ha írsz privit el tudom magyarázni hogy kell,egyáltalán nem nagy ügy...
2010. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
hol laksz? ha a közelben ( somogy megye ) akkor találkozhatunk és úgy egyszerűbb és könnyebb. De írd meg a címed és írok.
2010. máj. 23. 12:34
 33/38 anonim ***** válasza:

A tenyerek közötti aura érzékeléshez visszatérve.


Ha összeteszed a kezedet akkor az aura egybeolvad és nem fogod érezni a hatást. Tedd a tenyereidet kb 10 cm távolságra várj 1 percet és lassan kb 2-3 cmeket "rugózz" az egyik tenyereddel a másik felé. Ekkor érezni fogod a taszítást. Rugozás közben fokozatosan mehetsz közelebb és közelebb. De ne érintsd össze a kezed.

2010. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Figyu,én látom az aurát...ha írsz privit el tudom magyarázni hogy kell,egyáltalán nem nagy ügy...


Engem is nagyon érdekel. Írnék neked szívesen de úgy van beállítva profilod, hogy ne tudjunk.


Elöző kommentelő

2010. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
hogyan kell a kezeimmel rugóznom?
2010. máj. 24. 18:34
 36/38 anonim ***** válasza:
az egyik tenyereddel közelítesz a másik felé kb 2 cm et majd vissza veszed kb 1,5 cm et. Persze nem kell ilyen pontosan ez csak példa. Mint ha labdát pattogtatnál az egyik kezeddel. De ugy is érzed majd az energiátt mikor nyomod illetve elengeded.
2010. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Még valami :

"Ez is az aurától van? Vagy ez csak biológia?"


A Földön minden a tudománya alapján működik itt nincsenek kivételek. Az aura inkább fizika tudomásom szerint, de lehet jobb szó rá a biofizika.

2010. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ha komolyan el akarsz merülni a témában,és nem összeolvasni egy csomó hülyeséget a neten,meg idióta könyvekben,akkor olvass a meditációról,és a keleti tanokról.A meditáció bizonyos szinttől már garantálja az auralátást.Először csak növények és állatok auráját leszel képes látni,azután már emberekét is.

Olvastam róla én is,de kissé szkeptikus vagyok ezen a téren,pedig igazából az aura nem egy nagy dörrenés,mert igazából az csak energia,ami sugárzik az élő testekből.Hát,nem tudom..

Mindenesetre neked sok sikert hozzá!

2010. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!