Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem megy. Milyen szekta vagy...

Nem megy. Milyen szekta vagy gyülekezet van ahol megtanulhatom?

Figyelt kérdés
meg akarom tanulni más emberek aurájának a látását. Már utána is néztem, de valahogy gyakorlatban nem működik. Hol tanulhatnám meg?
2010. máj. 22. 15:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%
és most egy szektát keresel, ahol megtanulhatod......hát gratulálok
2010. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Én sem értem honnan szedted ezt a szekta dolgot.vannak rá úgymond gyakorlatok itt az interneten is utánanézhetsz meg ezzel foglalkozó csoportok ahol kiművelheted állítólag..(nem szekták!)
2010. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
miért??? ez baj??
2010. máj. 22. 15:47
 4/38 A kérdező kommentje:
milyen csoportok?
2010. máj. 22. 15:48
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmi köze a szektáknak meg az egyházaknak ehhez.Egyszerűen írd be a keresőbe és találsz olyan oldalt ahol hirdetnek ilyen összeröffenéseket.Egyszer láttam egy videót ahol egy pasi beszélt erről hogy oktatták vagy valami hasonló.De szerintem elég ha az interneten utána nézel.vannak ilyen gyakorlatok hogy hogy lehet fejleszteni ezt a képességet.
2010. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
próbáltam már. de nekem olyan kéne hogy valaki mondja mit kell látnom érzékelnem, hogyan csináljam. Ti hisztek ebben?
2010. máj. 22. 16:02
 7/38 A kérdező kommentje:
és mit írjak be a google-be? Mert ha azt írom h aura akkor az összeröffenéseket nem adja ki meg semmit csak h mi az meg h kell de nem igazán értem
2010. máj. 22. 16:02
 8/38 anonim ***** válasza:
Szerintem egy teljesen normális és létező dolog.Hiszen műszerek is jelzik az aurát.nekem ez alap hogy létezik nincs mit megkérdőjelezni rajta.
2010. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Hát írd be így hogy aura látása,gyakorlása ilyesmi nem hiszem hogy ne találnál róla.
2010. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

itt elég sokat ír mindenféléről.

[link]

2010. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!