Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Spárgázást megtanulhatom még?

A Spárgázást megtanulhatom még?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és az érdekelne, hogy ha elég sok energiát és időt forditok rá akkor hogyan? és megtudom e csinálni a spárgázást? és mennyi idő alatt ? :):):):)eLőre is köszike
2011. júl. 20. 02:02
 1/2 anonim válasza:

alkattól függ.

én is próbálkoztam vele egy időben, de semmit sem tudtam nyújtani a "terpeszen".

ettől még neked lehet, hogy sikerül.

2011. júl. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én két hónap alatt tanultam meg úgy,hogy szaladtam,nyújtottam minden nap és minden nap próbáltam lemenni.Nekem nem volt olyan nehéz,mert a lábam könnyen nyúlik,első próbálkozáskor is kb 10-15cm tartott vissza a földtől,simán gyakorlás nélkül is állva,egyenes lábbal letenyerelek a földre.

A barátnőm is próbálkozott,de neki közel sem nyúlik ennyire a lába és nem,ment neki,de ha lett volna kitartása úgy gondolom egyszer sikerült volna.

Meg lehet tanulni persze,csak kérdés,hogy mennyire van hajlamod rá,ha van akkor hamarabb fog menni,ha meg nincs sok akkor is sikerülhet,csak kitartás kell:)

2011. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!