Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem megy. Milyen szekta vagy...

Nem megy. Milyen szekta vagy gyülekezet van ahol megtanulhatom?

Figyelt kérdés
meg akarom tanulni más emberek aurájának a látását. Már utána is néztem, de valahogy gyakorlatban nem működik. Hol tanulhatnám meg?
2010. máj. 22. 15:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Erről egy régi fizikai kísérlet jutott eszembe :D nem tudom szerintem a dörzsölés hatása is lehet benne nem hiszem hogy aurának lenne köze hozzá.
2010. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez csak biosz?:(
2010. máj. 22. 16:41
 23/38 anonim ***** válasza:
Sokmindent meglehet magyarázni erősen természettudományos indokokkal de attól még lehet izgalmas és érdekes.Próbáld ki az aura nézős dolgot hátha bejön :)
2010. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
hát már annyira megerőltettem a szemem h midnenki körül csak szivárványt látnék úgyhogy most nem:D
2010. máj. 22. 16:49
 25/38 A kérdező kommentje:
de pl hogyan tudnám megnézni valaki auráját úgy h ne legyen feltűnő?? folyamatosan néznem kell a homlokcsakráját és az feltűnő, meg mi van ha nem épp fehér a fal ahol vagyunk? akkor nem tudom megnézni?
2010. máj. 22. 16:52
 26/38 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ember aki valóban látja akik erre képesek azoknak nem szükséges az sem hogy a háttér fehér legyen.Észrevétlenül aligha lehet.Próbáld ki egy ismerősöddel barátoddal hogy leül egy fehér fal elé és úgy nézed.
2010. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Először is megpróbálod az éteri aurát érzékelni, amennyire jól csak lehetséges. Ezt mindenki látja, csak nem mindenki tud róla. Ha egy nem túl jól megvilágított helyen átnézel a nyitott ujjaid között, látni fogod azt az áttetsző, vékony burkot, ami közvetlenül a fizikai tested mellett van. Aztán megpróbálod tisztává tenni az érzelmeidet és a gondolataidat, hogy ne zavarjonak be. Ezt teheted pl meditációkkal (sokkal). Innentől majd lehet kísérletezni, megkérheted egy barátodat, hogy álljon mozdulatlanul, amíg te nézelődsz rajta. A koronacsakra körüli rész általában jól/könnyen látható, és ha ügyes vagy még színes is lesz. Azonban a színek látása nem feltétlenül velejárója a dolognak, van aki ezek nélkül lát aurát/energiát.
2010. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

dehát a színekből lehet megállapítani mindent. Aki azt nem látja akkor teljesen felesleges...

Én nem látok burkot az nagy baj?

2010. máj. 22. 17:02
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem csak a színekből. Az éteri burkot mindenki látja, csak a nevelés/vallás/akármi következtében hajlamos mással behelyettesíteni, hogy elfogadhatóbb legyen a világképe számára. Az aura finomabb rétegeit, mint pl az érzelmi aura, már nem sokan látják. A látás fejleszthető, de mindenkinek van felső határa, amin túl nem nagyon fog tudni nézelődni. Ha nem megy, akkor el kell fogadnod, hogy neked ez nem feladatod, ezzel nem tudsz mit kezdeni.
2010. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Pont ne szektát keress!!!! Mert bajod lehet belőle,sok a fekete mágiás....Szerintem Táltosokat keress(Istenben hisznek,és aura látók). Ők szerintem megtanítanak,nekem megtanították ;)!
2010. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!