Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tenyéren melyik vonal jelzi...

A tenyéren melyik vonal jelzi az életvonalat? Melyik a gyerek (ek) számát?

Figyelt kérdés

Tényleg nem mindegy hogy bal vagy jobb tenyeret nézünk, és hogy férfi vagy nő az illető? (speciel én nő vagyok)

Hozzáértők, segítenétek, légyszi ?!


2010. máj. 6. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok se boszorkány, se cigány, de olvasgattam a tenyérjóslásról és meglepő módon azaz 1-2 dlog, amit tudok, az bejött.

Igen, nem lehet egy tenyérből jósolni, mindkettőt össze kell vetni.

Az életvonala hüvelykujj begyét körberajzoló vonal. hosszú életvonal, hosszú életet jelez, de minden törés, elágazódás rajta egy fontos eseményt jelöl az életedben( általában rossz esemény, műtét, betegség stb)

Ha a tenyeredet nézed, akkor fentről indul. Minél ágasabb-bogasabb, annál nehezebben kezdődött az életed.


A gyerekek száma és neme a kisujj alatti vékony kis vonalákák mutatják. De ebbe beletartoznak pl az abortuszok is. A vastagabb vonal a fiút a vékonyabb a lányt jelzi.


Amit most elmondtam azt a Krúdy Gyula Álmoskönyvéből vettem, tehát nem ördöngösség. Vegyed meg azt a könyvet, onnan sokat megtudhatsz erről.

2010. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Érdekes, ez alapján a gyakrabban használt kezemen (jobb) szinte nincs is életvonal. Csak egy nagyon halvány kis szakasz van ami nem nagyobb 2 cmnél.

2010. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!