Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi világított éjszaka a párnámra?

Mi világított éjszaka a párnámra?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel, egy óra körül arra ébredtem, hogy nagyon kényelmetlenül fekszem, és sehogy nem jó. Rögtön fel is ültem, és mivel hason alszom mindig, most is ahogy felültem szembe kerültem a párnámmal. Épp meg akartam paskolni és megigazítani, hogy kényelmes legyen, rá is tettem a kezem és megjelent rajta egy kör alakú kis fény, mintha zseblámpával világítottak volna a párnámra. Leírt egy-két nem túl szabályos kört a párnán, mire én össze vissza tekingettem hogy hol lehet a fény forrása, azt hittem valamilyen visszaverődő fény. De az nem lehetett, minden redőny le volt húzva, teljes vak sötét volt, nem volt más fény. Majd mikor visszanéztem a párnámra, még egyszer megjelent de csak egy pillanatra és akkor nem mozgott, majd eltűnt. A kezem is a párnán volt, nem volt hője és úgy emlékszem hogy amikor a fény a kezemet érte akkor mintha eltűnt volna (mintha a fény a párnán közvetlenül jelent volna meg és nem fentről valahonnan ahol a kezem a fény útját megtörhette volna) Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lehetett?

#sötét #éjszaka #fény #fényjelenég
2017. jan. 12. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi, csak nem a párnán.
2017. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szóval elismered, hogy a karóra volt.
2017. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11-es, elmesélnéd hogy neked mi volt?

kedves utolsó nem hordunk karórát. Soha nem is hordtam sem én sem a párom, se vílágítóst, se olyat ami nem világít. Ha hordanék, akkor is levetném alvás előtt.

2017. nov. 6. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!