Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi világított éjszaka a párnámra?

Mi világított éjszaka a párnámra?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel, egy óra körül arra ébredtem, hogy nagyon kényelmetlenül fekszem, és sehogy nem jó. Rögtön fel is ültem, és mivel hason alszom mindig, most is ahogy felültem szembe kerültem a párnámmal. Épp meg akartam paskolni és megigazítani, hogy kényelmes legyen, rá is tettem a kezem és megjelent rajta egy kör alakú kis fény, mintha zseblámpával világítottak volna a párnámra. Leírt egy-két nem túl szabályos kört a párnán, mire én össze vissza tekingettem hogy hol lehet a fény forrása, azt hittem valamilyen visszaverődő fény. De az nem lehetett, minden redőny le volt húzva, teljes vak sötét volt, nem volt más fény. Majd mikor visszanéztem a párnámra, még egyszer megjelent de csak egy pillanatra és akkor nem mozgott, majd eltűnt. A kezem is a párnán volt, nem volt hője és úgy emlékszem hogy amikor a fény a kezemet érte akkor mintha eltűnt volna (mintha a fény a párnán közvetlenül jelent volna meg és nem fentről valahonnan ahol a kezem a fény útját megtörhette volna) Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lehetett?

#sötét #éjszaka #fény #fényjelenég
2017. jan. 12. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En egy nagyon hiheto alomnak neveznem ezt. Amikor ugy vagy felalomban, hogy vegulis a valosagot latod, de az elmed beleszinez a szemed altal latott dolgokba nehany extrat. Valojaban almodsz, de a helyszin kitalalasaval nem bajlodik az agyad, hanem hasznalja azt, ami elotted van. Ugyanilyen volt nekem, amikor egyik este felebredtem, es vagy fel oran at gondolkoztam, hogy miert van ket hold az egen. Majd elaludtam, es mire felebredtem, megint minden rendben volt.
2017. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem álmodtam, mert ahogy felébredtem, párom is felkelt, nagyon rossz alvó, és minden egyes forgásomra felkel, rám tette a kezét és kérdezte hogy minden rendben-e. Majd így, hogy nem kapott választ, ő is felült. És kérdezte hogy mi a baj, de addigra eltűnt a jelenség...
2017. jan. 12. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán van ötletem, túl kevés az infó. Nem maradt valamelyikőtökön karóra, vagy hasonló?
2017. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt fény, vagy lámpa felkapcsolva. A 9.-en lakunk és a redőnyök is lehúzva voltak, még véletlenül sem volt semmilyen fény a szobában...
2017. jan. 13. 00:15
 5/13 anonim válasza:

A Hold volt, keringett a Föld körül és bevilágított a párnádra.


A helyi mucsaröcsögei discoból ahonnan hazajöttél nem mostad le az UV-fényes rúzsodat és amikor a szád a párnádon felvett alvás közben egy "O" alakot (tudod azt a tipikus fsszopó szájat), akkor körbe-körbe karikázott a párnádon a folt, ezt láttad.


Valaki télleg bevilágított a párnádra, híres ember vagy. Éjszaka egy fán lógó paparazzi lebukott emiatt a zseblámpájával.


Sokat szíttál, nem kellett volna.......

2017. jan. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Karórát kérdeztek, nem fényforrást a szobában, ökröm-ökröm...
2017. jan. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ufó rablásoknál számoltak be hasonlóról !

Ellenőrizd van-e rajtad injekció nyom ,vagy műtéti heg amit miről még nem tudtál !

2017. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
34 %-os mit szívtál?
2017. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os, miért a karóra világít? ökröm-ökröm...

Azért válaszoltam h nem volt fényforrás, mert ahhoz h a karóra esetleg visszaverjen fényt, ahhoz kell némi.

2017. jan. 13. 18:50
 10/13 anonim válasza:

1.) Karórát kérdeztek, arra kellett volna válaszolni. Nem random módon amire te akarsz. Ökröm-ökröm...


2.) Nem hallottál még olyan karóráról ami világít? Ökröm-ökröm... Hol élsz te? A középkorban? XXI. században élünk bakker... Egy csomó óra van és közöttük vannak olyanok is, amik tudnak világítani.

2017. jan. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!