Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom miért, de amikor...

Nem tudom miért, de amikor ritkán elindulok biciklivel éjszaka. Erősebbnek érzem magam. Hogy elfáradhatatlan vagyok. De ez csak akkor van ha kint vagyok a szabadban, bent a házban nem, . Miért van ez?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert a házban nem tudsz biciklizni.
2016. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ok, de nappal nem vagyok olyan erős. Csak éjszaka
2016. jún. 19. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert a hold folyik az ereidben úrnő.
2016. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 OneEntity ***** válasza:
Éjszaka sok tényező megváltozik, pl. kissé a levegő összetétele, a légkör ion százaléka, az tesben lévő biókémiai folyamatok kicsit másképp zajlanak este, mint nappal. Egyébként az éjszaka végzett 1-2 órás fizikai munka ill. mozgás jót tesz a szervezetnek.
2016. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:

Éjfél körül minden nap plusz energia érkezik, ha olyankor érzed ezt, akkor ezért is lehet.

Vagy a házban punnyasztó a levegő, a szabadban viszont nem.

2016. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom tisztább a levegő ,nem jár annyi kocsi hidegebb van kicsit . De ez csak nyáron van a hómérséklet miatt .


Nem szeretem az éghajlatot szivesebben élnék mediterrán övezetben amint tubom elhagyom ezt az isten verte biomot ,ha kell megtanulok szerbül vagy horvátúl a gyenge angólom nem sok mindenre lesz elég .

2016. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jogos az érzésed!

Ha egyedül biciklizel éjszaka az úton, joggal érzed magad minden ott nem lévőnél erősebbnek.

Nappal viszont látod ennek ellenkezőjét.

2016. jún. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok!
2016. jún. 20. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!