Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy régebben...

Miért van az, hogy régebben csak nagyon ritkán álmodtam (vagy legalábbis nem emlékeztem az álmaimra), most meg szinte minden éjszaka vannak álmaim, ráadásul egyre furcsábbak?

Figyelt kérdés
Szinte mindig egy bizonyos fiúval álmodok, és egy csomószor az van, hogy összejövök vele, volt, hogy csókolóztunk (gyakorlatilag éreztem az egész csókot a számban, nagyon furcsa volt), legutóbb meg egy fürdőkádban aludtunk tök pucéran... Mit jelenthet ez? Régebben alig álmodtam, most meg yzinte minden éjszaka álmodom vele
2015. aug. 14. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Ez barátom: nem jelenthet semmi jót! Én a helyedben elkezdenék félni!
2015. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Succubus miatt lehet. Beléd akar költözni egy démon
2015. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán foglalkoztat a fiú, felszínesen alszol, nem mélyen, ezért gyakrabban álmodsz és emlékszel is rá.
2015. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd ha a fiú is ezt mondja "szeretek a kádban aludni"az azt jelenti tud az álmodról..


Velem is megtörtént az álmomból idézett vki pl.szerrtek a bugyikba nyulkálni..meg a mikor volt utoljára...kérdések..


Az álmomnal nincs jelentőségük depit okoznak pszihiátriára juttatnak ..a valóság mást mutat..

Igaz ami fájdalmat okoz az nem a mi utunk ..

2015. aug. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!