Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet úgy pozitívnak lenni...

Lehet úgy pozitívnak lenni hogy a család próbál elnyomni és hülyének nézni?

Figyelt kérdés
Olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy lehet-e pozitívnak lenni tudatosan agykontrollal hogyha a család kinéz,elnyom és kritizál?! Valakinek ez sikerült már? Legtöbb szakember azt mondja hogy környezetváltás,viszont vannak emberek akik nem tudnak csak úgy kilépni egy házasságból vagy a családtól elmenni anyagi okok miatt. Na jó,de akkor mi a megoldás? Hinni,bízni, reménykedni? vagy lesz ami lesz alapon bátran változtatni?Kemény sorsokra vagyok kíváncsi akiknek sikerült változtatni és legyőzte az elnyomást.

2016. júl. 7. 10:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nos, erre nem tudok mit válaszolni. Bizonyára megvan az oka, hogy így viselkednek veled pl. féltékenység vagy a viselkedéseddel van valami. De ahogy leszűrtem a lányokkal vannak ilyen problémáid és családon belül is. Elsőnek az okát kéne megtudni, hogy vajon miért téged szúrnak ki magunknak és miért beszélnek ki, röhögnek rajtad. A jó közlés azt jelenti, hogy úgy tudsz valamit közölni másokkal, hogy közben figyelsz mások érzéseire tapintatos vagy és érthetően tudsz fogalmazni. Tudod a közömbösség és különcség is lehet az oka, amiért így viszonyulnak hozzád. Ezt jól tudom, mert én is mondhatni, hogy közömbös vagyok, de engem nem érdekel, hogy miket pletykálnak a hátam mögött.
2016. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Igen,jól látod valóban a nők kiszemeltje vagyok.Nem mindenkié,de sok ilyesmi előfordult az életemben. Vagyok olyan makacs,hogy sok esetben megszakítom a kapcsolatot velük. Volt egy "barátnőm" akit nem neveznék annak folyamatosan beszólogatott. Amikor várandós voltam, akkor megjegyezte hogy brutál nagy a hasam és ő még ilyen nagyhasú nőt nem látott,úristen. A várandósságom végén jártam amikor egyszer felhívott és megkérdezte hogy mit csinálok. Mondtam neki hogy pihenek mert meg vannak dagadva a lábaim. Erre ő:-úristen te pihensz??Tornásznod kellene minden nap.

Amikor legutóbb nálam volt akkor is azt szajkózta hogy miért nem járok kondizni és miért nem mozgok többet?Egyébként mozgok és nagyon hamar visszanyertem a szülés előtti alakomat,de ha ez nem így lett volna akkor sem gondolom hogy van joga és köze minősíteni engem,mert én sem teszem ezt vele kapcsolatban. Ezért nem keresem a társaságát,mert nekem nincs szükségem ilyen "barátra".Igen és volt kommunikáció hiány,amiről írtál előbb. Nem mondtam meg szembe neki hogy miért vagy ekkora paraszt,hanem egy mondvacsinált ürüggyel leráztam. Informatikus és megkértem hogy csináljon egy honlapot nekem. Azt mondta nem ér most rá vele foglalkozni várjak 2 hetet és keresni fog. Elmúlt közel 3 hét és nem keresett erre én írtam neki egy olyan sms-t ami elég lekezelő volt. Vagyis határozottan leírtam neki hogy aki fizet az parancsol és nem fair hogy nem keresett meg amikor megbeszéltük.Burkoltan le akartam rázni és ki akartam zárni az életemből,pedig lehet egyenesebb lett volna ha a szemébe mondom hogy elegem van a bunkó beszólásaiból.

2016. júl. 7. 20:07
 23/25 anonim válasza:

Az én szüleim arra probálnak nevelni, hogy a világ milyen igazságtalan és rossz, ennek ellenére nagyon jó és normális szülők. Viszont bármilyen hibát vagy tévedést csinálok, úgy leszidják a fejem és életem összes eddigi hibáját felhozzák, ezt tesóimmal is megbeszéltük, nagyon élvezhetik ezt és minden áron szarnak és igazságtalanak akarják beállitani a világot, hogy a legrosszabbra is legyünk felkészülve. Ezzel nagyon egyet értek és megértem őket! Viszont ez nállam soha nem fog bekövetkezni, mert nagyon pozitiv és boldog vagyok. Sokszor el sem tudom magyarázni miért.


És ami 8 hónapja megváltoztatta az életem az Szabó Péter :) ( https://www.youtube.com/channel/UCd-gjCjAVaL_x872wQL5Fcg)

Szerbiában élek, Középsuliba szerbül tanultam, szerb tanárok, szerb diákok, szerb tárgyak... Nem élveztem, első 2 évbe hármasnál nagyobb jegyem nem volt, évvégére allig javitottam ki az egyeseket, a harmadik év elején találtam néhány videóját és azóta sokat halgatom. Képzelhetitek hogy a harmadikat 4.81-es átlaggal zártam, 4 négyessel, az egyik a szerb volt, mert még mindig szarul beszélem a szerbet :)


Még nagyon fiatal vagyok és tapasztalatlan, de szerintem minden a fejbe dől el! :)

2016. júl. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én nem hiszem, hogy eleinte rossz szándék vezérelte a barátnődet csak neked úgy jött le. Lehet, hogy ő olyan megmondom típus, de törődött veled a maga módján, mert az nem igazi barát, aki csak bólogat neked. Utólag valószínűleg eltávolodtatok egymástól, aminek eredménye, hogy te se kerested a társaságát és ő sem a tiédet. Simán meg lehetett volna beszélni vele, hogy az ilyen megjegyzések rosszul érintenek téged. Ebből azt szűrtem le, hogy rosszul viszonyultatok egymáshoz.
2016. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Családállításról hallottál már? Csak ajánlani szeretném, hátha az segítene megoldani a családi problémákat. Feloldhatók vele a generációkon át hordozott sérelmek, hitrendszerek, és ezáltal jó irányba változhatnak a családi kapcsolatok. Nekik nem kell ebben részt venniük, elég, ha egyvalaki van a családban, aki részt vesz családállításon, ezáltal a család többi tagjában is változások lesznek, és ha feloldódnak az ő vagy felmenőik régi sérelmei, veled is elfogadóbbak lehetnek.
2016. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!