Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy összetett kérdés lenne...

Egy összetett kérdés lenne hogy mit jelenthet ez, halott apa, kisbaba (többi lent)?

Figyelt kérdés
Egyik nap szomorú voltam nagyon hogy semmi nem sikerül az életembe és akkor a halott édesapámtól kértem segítséget.Olysn furcsa volt ahogy megjelent vagy csak beképzeltem de a lényeg az az egészben hogy úgy búcsúzott el hogy egy kisbaba volt a kezében.Rá pár hétre meg kiderült hogy terhes vagyok.El akartam vetetni de végülis megmaradt mert minden az ellen volt hogy ne bírjam elvetetni.Ennek végülis örülök.Most vagyok 30 hetes kismama közben teljesen rendbe jött az életem, normális párkapcsolat, hamarosan házasság,külföld és kisfiam lesz.Ti mit gondoltok az egészről? :)
2015. szept. 22. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy örülök, hogy lesz egy babád, rendbe jött az életed és remélem csak csupa szép és jó dolog fog érni.
2015. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Agent J ***** válasza:
Mégis miről? Csak azt olvastam, hogy "jaj, de boldog vagy". Most mit akarsz ugráljakkörbe? Megteszem, ha a kisbaba rólam kapja a nevét, mert ugye már milyen szép név a J?
2015. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisbaba nalam mindig betegseget jelent. Apa,pedig csaladi örömben fogsz reszesulni:)
2015. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!