Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek álomban a...

Mit jelentenek álomban a kisbabák?

Figyelt kérdés
Kicsi újszülöttek. Akkorák, hogy elférnek a tenyeremben. Sokszor álmodom ekkora babákkal. Mit jelenthet?

2015. szept. 7. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az álmok csak az agy pihenés közbeni információfeldolgozásának a melléktermékei, nem jelentenek semmit. Valószínűleg nem túl stresszes az életed, ha ilyen szépeket álmodsz. De ne félj az álmoktól még akkor se, ha valaha rémálmaid lennének.


Tudod, a Bibliában Dániel könyvében van egy történet, hogy Babilónia királya biztos akar lenni abban, hogy jól fejtik meg az álmát, ezért nem mondja el a mágusainak az álmát sem, hanem azt kérdezi tőlük, hogy mondják el egyben azt is, hogy mit álmodott, és a magyarázatát is, különben kivégezteti az összes mágust. És Dánielnek Isten megadja, hogy megtudja mind az álmot, mind a magyarázatát.


Szóval, csak azt akarom mondani, hogy ha mégis hinnél az álmok jelentésében, akkor ne mondd el az álmodat, hanem kérd meg az álomfejtőt, hogy az álmodat is mondja el neked, ne csak a magyarázatát! Aki ezt meg tudja tenni, az az igazi álomfejtő!

2015. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azok a babák betegek, azért ilyen kicsik.
2015. szept. 7. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz velük? Vagy a babák mit csinálnak? Sírnak/nevetnek, vagy akármi? Egy kicsit több részletet, ha tudnál írni, az jó lenne.
2015. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt jelenti hogy (Igazságtalanul haragszol valakire,aki gyengébb nálad)
2015. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ehhez tényleg több részlet kellene a babákról, illetve hogy te miket érzel közben.


De én mindenképpen negatív jelentést adnék az álomnak, hiszen betegek, sokan vannak...

Talán valamilyen problémát/ félelmet szimbolizálhat az életedben, de mivel ezekről semmit nem tudunk, csak találgatni lehet.

2015. szept. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van, hogy ismerős babája (aki igazából egészséges, normális méretű és fiú) ekkor pl.: a tenyerembe vettem, és "hajtogattam" (lábát a pociára tettem, ilyenek) itt ha jól emlékszem senki nem gondolta, hogy baja lehet a babának, csak én furcsállottam. Ja, és mindig lányok és sosincs rajtuk ruha.

Egy másik álmomban (ez volt életem legrosszabb álma) a nappaliban születem meg egyet. Nem emlékeztem semmire, hogy hogyan jött, kitől van (ilyeneket szoktam tudni álmomban) és anyának, aki mászkált a házban mondtam, hogy mindig védekeztünk stb. (pedig ugye semmire nem emlékeztem), de Őt nem érdekelte, észre se vette, hogy ott vagyok. Végig bőgtem, de nem a fájdalomtól, hanem mert nem akartam gyereket. Megszültem, a kezembe vettem, és utána azért is sírtam, mert olyan kicsi volt, és tudtam, hogy nincs vele minden rendben.

2015. szept. 13. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:

A kisbaba jelentheti saját magadat is (az például, hogy a baba, aki igazából fiú, álmodban lány).

Azt a részedet, amit el akarsz rejteni, "betegnek" tartasz,sebezhető.


"To dream of an extremely small baby symbolizes your helplessness and your fears of letting others become aware of your vulnerabilities and incompetence.You may be afraid to ask for help and as a result tend to take matters into your own hands."


Ezt találtam, nem tudom, mennyire tudsz angolul, de lényegében azt jelenti, amit elmondtam. Kicsi baba= azt, hogy segítség kell, sebezhető vagy, elrejted mások elől.

2015. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz... köszönöm a válaszokat
2015. szept. 13. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!