Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már többször is álmodtam azt,...

Már többször is álmodtam azt, hogy terhes vagyok, sőt, volt, hogy még szültem is álmomban. Ez mit jelent? 13/L/B

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És jó vagy rossz élmény volt? Ha rossz, akkor lehet, hogy valamilyen trauma ért magzatként, kérdezd meg anyukádat. Vagy az is lehet, hogy azért álmodsz ilyeneket, mert valami miatt felnőttként kell viselkedned, amire lelkileg még nem vagy kész.
2015. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg felnőttként kell viselkednem, és annyi negatívum volt a dologban, hogy a végén sose született meg. Ennek lehet köze ahhoz hogy majdnem lett egy ikertestvérem, de végül csak én életem túl?
2015. aug. 26. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg közé van ehhez, igen. Ha gyakran álmodsz erről, akkor valószínűleg a szorongást így próbálja levezetni az elméd .Lehet hogy érdemes lenne felkeresni egy gyermek pszichológust.
2015. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már többször is mondták nekem. Lehet hogy tényleg rám férne. Elég sok lelki problémám van.
2015. aug. 26. 11:31
 5/12 anonim ***** válasza:
A szülés az álom-szimbolikában egy teljesen új dolog kezdetét jelenti, a terhesség az ezt megelőző nem feltétlen kellemes felkészülési állapotot. Ha soha nem sikerül megszülni a magzatot, az azt jelentheti, hogy nem vagy képes a felkészülés, érlelés folyamatának gyümölcsét learatni. Nem tudsz valami nagy, és fontos új dolgot felszínre engedni magadban. Ez egy már kész, komplex valami lehet, mint például egy új életfelfogás, megújulás, új eszme, ami már egy ideje érlelődik benned, és már kész a megszületésre, csak van benned valamiféle gátlás, akadály, ami nem engedi megszületni, gyakorlatilag nem engedi, hogy ez az újdonság tudatosuljon, és működésbe lépjen.
2015. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemrég jöttem rá hogy biszexuális vagyok ( a lányokhoz jobban vonzódom), de a homofób szüleimnek hiába próbálom elmondani, mindig félbeszakítanak, és annyira küzdenek a dolog ell, hogy csak a legjobb barátaimnak mondtam el. Ők szintén valamelyest homofóbok, de ők elfogadnak engem úgy ahogy vagyok.
2015. aug. 26. 12:12
 7/12 A kérdező kommentje:

*a dolog ellen

Bocsi! :D Elírtam.

2015. aug. 26. 12:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem hogy összefügg az álommal, mert erre már rájöttél. Valami más lehet a dolog mögött, amit még nem tudatosítottál. Ha összefügg, akkor valószínűleg nem lesz előnyös a "szülés" szellemi szempontból.
2015. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából a biszexualitás ebben a korban viszonylag normális, én is átestem ezen, volt is egy nem túl komoly kapcsolatom egy másik lánnyal. Most 21 vagyok, és már egyáltalán nem érdekelnek a nők. Szerintem egy ideig ne terheld vele a szüleidet, lehet hogy pár év alatt kinövöd. Ráér majd akkor elmondani nekik, ha 2-3 év múlva is így érzed. Ami természetesen nem baj, hidd el hogy egy idő után beletörődnek a szüleid is, nem fognak ettől kevésbé szeretni. Addig pedig ha ki szeretnéd adni magadból ezt a dolgot, keresd fel az iskolapszichológust, vagy kérd meg a háziorvosodat, hogy adjon beutalót szakemberhez.
2015. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez nem olyasmi amit kinőnék. Mindig is pörgött ezen az agyam és végre értem. :)
2015. aug. 26. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!