Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már többször álmodtam azt,...

Már többször álmodtam azt, hogy terhes vagyok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Mindig más-más cselekményszálról álmodok,de mindig kiderül,hogy terhes vagyok és ez kerül középpontba. Pl.: barátnőm eljön látogatóba pá napra és nálunk lakik addig. Beszélgetek barátnőmmel,bejön a párom,leül mellém. Majd barátnőm mondd valamit,mire párom mondja nekem,hogy vigyáznom kell magamra,hisz babát várok.Utána szinte csak erről szól az álmom.Mindig másképp derül ki a terhességem,de mindig párom szájából hangzik el. Először meglep(mintha addig nem tudtam volna),majd eszembejut,hogy már tudok róla. Babát még nem tervezek párommal,bár néha szóba jött. még annyit hogy álmomban sosincs nagy hasam,gondolom még a terhesség elején járhatok L/20
2010. máj. 19. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet mostanában találod meg életed párját, csak rajtad múlik elfogadod e a közeledését.
2010. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én hónapokig álmodtam ezt, szinte minden éjszaka, aztán elmúlt. Pár hónapra rá véletlenül lettem terhes (az orvosok azt mondták, nem lehet gyerekem). Most másfél éves a kisfiam :)


Szerintem csak annyit jelent, hogy tudat alatt, nagyon is vágysz rá.

2010. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Előttem szólóhoz csatlakozva szerintem is vágysz már gyerekre Bár én is szoktam róla álmodni olyankor kiver a víz és felriadok Igaz 3 gyerek után én már nem szeretnék többet
2010. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mindenkinél mást jelentenek az álmok, nem lehet elkülöníteni az álmot az álmodótól. Ha visszatérő álmaid vannak, azok mindig figyelmeztetéseket jelentenek. Nem kell megilyedni, ezek csak valamire fel akarják hívni a figyelmedet, újra és újra, amíg meg nem érted, vagy túl nem jutsz rajta. A legfontosabb, hogy milyen érzéseid vannak az álommaml kapcsolatban, félelem, öröm vagy izgalom...
2010. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor felkelek öröm és izgalom is elfog. Mikor álmodom,először meglepett vagyok,aztán egy nagyon kellemes melegség fut végig rajtam és utána pedig hatalmas megnyugvás lesz úrá rajtam,örömmel vegyítve.Szóval semmiképpen sem negatív érzelmek.
2010. máj. 22. 12:05
 6/6 anonim válasza:
Talán valami hiányzik az életedből és alíg várod, hogy megkapd, vágyakozol, ezért az ébredés utáni öröm. De nem feltétlenül egy gyerek után.. Utolsó voltam.
2010. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!