Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször álmodtam már, hogy...

Többször álmodtam már, hogy felkelek és elkezdek készülődni, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Csörög a telefon, lenyomom, aztán persze visszaalszok és azt álmodom, hogy már felkeltem, és a csap előtt állva törölgetem magam egy törölközővel (ami, így visszagondolva nem az enyém volt és nem is volt akkor ott az 'igazi' fürdőszobában). Aztán felébredek az ágyban. Ez csak 1x volt, de volt már olyan is, hogy kb. 5x ismétlődött a felkelés megálmodása, mindig kicsit máshogy, de a legrosszabb az volt, mikor igazából felébredtem és konstatáltam, hogy nagyon fáradt vagyok..
2011. ápr. 8. 23:13
 1/3 anonim válasza:
Ilyen velem is nagyon sokszor van. Szerintem csak anniy, h tudjuk, h mit kéne csinálnunk, és ez ... na érted...:P
2011. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán attól rettegsz, hogy el fogsz aludni, nem hallod a vekkert, elkésel és kirúgnak...
2011. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mert tudod hogy azt kell majd csinálnod, elgondolkozol rajta mit fogsz csinálni. Velem olyan szokott lenni, hogy bent vagyok a koleszban, azt álmodom (hét elején általában) hogy péntek van, felülök a vonatra és hazamegyek, vagy pedig azt hogy már otthon vagyok. És mikor felébredek csalódom egy nagyot :/
2011. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!