Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízisem volt?

Alvásparalízisem volt?

Figyelt kérdés

Esténként gyakran érzem úgy mintha egy láthatatlan valami folyamatosan figyelne,megmozdulni sem birok félelmemben. Sokszor beképzelek egy tárgyat valami rémisztő vminek,ezért alig tudok aludni. Általában fel van kapcsolva egy kislámpa,hogy ne féljek a sötétben,de legtöbbször ilyenkor vannak ezek a dolgok. Olvastam róla,hogy ez alvásparalízis a legtöbb esetben ilyen "élményben" van része az embereknek. Volt már másnak is ilyen? Komoly válaszokat!


11/L



2015. aug. 31. 20:19
 1/8 piriiiii ***** válasza:
100%

Ahogy értem, elaludni sem tudsz a félelemtől.

Az alvásparalízishez meg el kell aludni. Szóval... inkább csak félsz. :D

2015. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alvás közben is félek!
2015. aug. 31. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
az alvásparalizis az az amikor "ébren álmodsz" de meg se birsz mozdulni mert az izmaid már ellazultak. ehez semmi köze tudtommal. lehet szimplán rossz energia vagy egy szellem. de meggyújtasz egy gyertyát akkor az elűzi ha lehet fehéret... és ne fókuszálj az érzésre... merj szembe szállni a félelemmel mert ha szellem táplálkozhat abból az érzésből is... és elnézést ha kicsit megijesztelek ezzel de a hallotak alapján jobban jársz ha elmondom...
2015. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és nekem is szokott lenni ez az érzés de én megtanultam nem félni tőle.Néha úgy érzem mintha az ágyam mellet állna és figyelne...de nem zavar
2015. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én hiszek a természetfeletti dolgokban,és lehet szellem volt! Kezdek félni! Ja és mi van ha a Figyelö (Rake) volt! Aki nem tudja mi az keressen rá,ijesztö!
2015. aug. 31. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A természett felettibe higgy ne a baromságokban és pletykákban... ennek semmi köze hozzá..:) próbáld kiszűrni az igazat és nem a pletykáknak persze 11 évesen nehéz de probáld meg :) és azt ajánlom neked ne nézelődj egyenlőre ez után. majd ha benőtt a fejed lágya és nem félsz tőlük és eltudod dönteni mi igaz mi nem...
2015. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké :) megpróbálom,de mostanában minden hír elhihetőnek tűnik.
2015. aug. 31. 23:37
 8/8 anonim ***** válasza:
oké eltűnik... én nem vagyok híve a dolognak de tételezzük fel igaz. eltűnik minden információ róla ergo valaki titokban akarja tartani. ha titokban akarják tartani akkor nem tartom valószínűnk hogy megfigyelne bárkit is :)
2015. szept. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!