Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetett alvásparalízisem,...

Lehetett alvásparalízisem, csak nem emlékszek rá?

Figyelt kérdés
vagy minden esetben emlékszik rá az ember ébredés után?
2012. aug. 31. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kisgyerekkorodban volt csak nem emlékszel rá. Egyébként mit keres ez a kérdés az ezotéria kategóriába?
2012. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mások is ide írják..
2012. aug. 31. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg mások is ide írják.

Lehetséges hogy régebben volt. Az ember az álmaira sem emlékszik mindig ezt is elfelejtheti.

2012. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam,h kiskoromban volt..köszi:)
2012. aug. 31. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gyerekkoromban mégis emlékszem rá, sőt kb 2 éve is volt arra is emlékszem. Feltéve ha arra gondolsz amikor már felébredtél de nem tudsz mozogni.... nehéz elfelejteni ezt az élményt. Amúgy sokan mondják, hogy akkor is alvásparalízised van mikor alszol, így védekezik a tested az alvajárástól stb. Ha ez igaz akkor arra semmiképp sem emlékszel. Mondjuk én visszatérő holdkóros is vagyok szóval üti a kettő egymást... eldönthetné az agyam hogy akkor most lebénít vagy sem :D marha szar érzés amúgy.
2012. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök állat, multkor azt álmondtam, hogy a gördeszkám odagurult egy kerítéshez, és ugatott egy kutya és ébren voltam, de nem bírtam mozogni, de aztán mégis. xd
2012. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!