Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális, hogy ilyen gyakran...

Normális, hogy ilyen gyakran van alvásparalízisem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Tegnap este nehezen aludtam el, és hajnali 3 lehetett amikor alvásparalízisre "ébredtem". Tisztán emlékszem, hogy elötte álmodtam, nem volt rémálom csak egy átlagos álom, és nem tudtam fölkelni, a szememet se tudtam kinyitni, nem tudtam megmozdulni, de olyan volt mintha nyitva lett volna a szemem mert láttam a két kezemet az arcomhoz közel, alig kaptam levegőt mint ha valaki meg akart volna ölni. Aztán nagy nehezen fölébredtem, nagyon meg voltam rémülve és nem is tudtam visszaaludni. És a legfurcsább az az, hogy ha lefekszek este és zenét hallgatok fülhallgatóval akkor nem szokott ilyen paralízis lenni. Tegnap éjjel is hallgattam zenét csak mielött elaludtam volna kieshetett a fülemből a fülhallgató és így nem volt zene és volt paralízis. Az a baj, hogy zenével van hogy másfél, két óra alatt sem sikerül elaludnom. Nagyon zavaró, hogy nem tudok normálisan aludni és kipihenni magam. Mit tudnék tenni? Már 6-7 éves koromba is volt paralízisem, akkor láttam magam fölülről is, de egyszer gyakoribb lett.
2011. jún. 26. 18:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
láttad magad felülről????? micsoda??
2011. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Killgun ***** válasza:
Ha láttad magad,az lehet projekció,de mind1.Szóval,kérhetnél segítséget.Szerintem normális,bár nem so ilyen ember van.Szólj ősöknek,hogy viygenek orvoshoz vele.
2011. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
rád van akadva egy démon és az álmodba probál megölni.nem hülyeségből mondtam.
2011. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
76%
drako te beteg vagy :)
2011. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt ilyen. Én is kívűlről láttam a testem és sehogy sem tudtam felébredni,pedig akartam. Nagyon ijesztő volt,azt hittem,hogy meghalok. :O Szerintem a kimerültségtől lehet.
2011. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
most ezt komolyan mondom.lehet valami köze van a démonokhoz.
2011. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Killgun ***** válasza:
Démont kétlem,az jönne nappal is...Árny szokott még ilyet,de legyünk optimisták :')
2011. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
basszus ilyen tényleg létezik? hogy árnyak? és tényleg megtámadhatnak? első válaszoló vagyok.
2011. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Killgun ***** válasza:
Jah de ezek sem mind gonoszok ne dőlj be a beteges keresztényeknek... [link] Ne ijedj meg,de sátánista oldal.Nem vagyok az,de nekik jó nézetük van erről.Itt van démonlexikon valahol.Meg jól elmondja,mi,hogy van.
2011. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen léteznek.sok minden létezik amit else tudnak képzelni és inkább azt mondják hülyék vagyunk meg barmok pedig egyszerűen ők a hülyék hogy nem hisznek szarba se. van egy két kamu dolog de azért nagyrésze igaz.
2011. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!