Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális, hogy ilyen gyakran...

Normális, hogy ilyen gyakran van alvásparalízisem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Tegnap este nehezen aludtam el, és hajnali 3 lehetett amikor alvásparalízisre "ébredtem". Tisztán emlékszem, hogy elötte álmodtam, nem volt rémálom csak egy átlagos álom, és nem tudtam fölkelni, a szememet se tudtam kinyitni, nem tudtam megmozdulni, de olyan volt mintha nyitva lett volna a szemem mert láttam a két kezemet az arcomhoz közel, alig kaptam levegőt mint ha valaki meg akart volna ölni. Aztán nagy nehezen fölébredtem, nagyon meg voltam rémülve és nem is tudtam visszaaludni. És a legfurcsább az az, hogy ha lefekszek este és zenét hallgatok fülhallgatóval akkor nem szokott ilyen paralízis lenni. Tegnap éjjel is hallgattam zenét csak mielött elaludtam volna kieshetett a fülemből a fülhallgató és így nem volt zene és volt paralízis. Az a baj, hogy zenével van hogy másfél, két óra alatt sem sikerül elaludnom. Nagyon zavaró, hogy nem tudok normálisan aludni és kipihenni magam. Mit tudnék tenni? Már 6-7 éves koromba is volt paralízisem, akkor láttam magam fölülről is, de egyszer gyakoribb lett.
2011. jún. 26. 18:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen, ha stresszes vagy, vagy ideges, akkor többször van. Nem lesz semmi bajod, idegi alapon megy, tudom, hogy marha ijesztő, én is kalapáló szívvel szoktam ébredni, de próbálj meg közben arra gondolni, hogy ez csak egy álom, nem lesz semmi bajod, és ha nem pánikolsz, hamarabb elmúlik. Nekem olyan is volt, hogy éreztem, hogy szabályszerűen taperol valaki, meg megragadta a csuklómat, brrr, nem jó érzés.
2011. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nálam rendszeresen előfordul ez az állapot. Nagyon kellemetlen és félelmetes.
2011. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nincs semmi baj. a legfontosabb, hogy ne féljetek ettől a "jelenségtől", ne agyaljatok rajta, mivel a gondolat, mint energia képes kiváltani ezt a állapotot. lényeg, hogy nyugodjatok meg, mivel stresszmentes, nyugalmi állapotban ez nem jöhet elő. persze álmodban jön elő és akkor is nyugalmi állapotban vagy, de az agyad, a tudatalattid dolgozik, és valószínűleg erre gondolsz, erről álmodsz.

ha hiszel a démonokban, akkor úgy tudod távol tartani őket, ha nem félsz tőlük. a félelem negatív gondolatok, agresszió, és szinte minden rossz tulajdonság szülőatyja. ha ez nincs benned, akkor képes leszel továbblépni, bár ha kiskorod óta ez van akkor elég mélyre áshatta magát a tudatodban.

2011. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!