Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Naponta menyit gyakoroljam a...

Toma781 kérdése:

Naponta menyit gyakoroljam a telekinézist? Hogy lehet az hogy ilyen gyorsan sikerült?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy naponta menyit gyakoroljak és hogy lehet az hogy elő szőr próbáltam és öt perc után el el kezdet körbe forogni a papír a tű tetején?
2014. nov. 9. 08:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
A magyar nyelvtannál mindenképp többet.
2014. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Semennyit, mert nincs olyan. A papírt meg takard le vmi átlátszó búrával mert minden légmozgás (ajtónyitás, lélegzet stb) megpörgeti. Na onnantól próbálhatod pörgetni ítéletnapig.


Amennyiben még is tévednék és megy neked a dolog, jelentkezz a James Randi kihívására ( [link] és ha sikerül bemutatnod hogy paranormális képességgel bírsz akkor 1 millió dollár boldog tulajdonosa leszel és bekerülsz a világ hírekbe. Itt van a kihívás magyarul is: [link]


Megjegyzem 1964 óra senki nem vitte el a díjat, mindenkiről kiderült hogy csaló vagy saját magát csapja be. Kivéve persze a vakon hívők szerint akik szerint az egész csak a paranormális képességekkel rendelkező emberek lejáratása az egész.

2014. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Spilerke ***** válasza:
69%
Nem kell sokat gyakorolni, amúgy sincs telekinézis képességed. Annyiról van szó, hogy a kezed hőhatására nem tud felfelé áramlani a hideg, vagy a meleg levegő, így az a papírdarab csak jobbra vagy balra tud forogni.
2014. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Legoman ***** válasza:
54%

Ne higgy nekik, létezik a telekinézis. Én is gyakorlom és működik.

Egy vasból készült tollat eltudtam gurítani és ne mondja, senki se, hogy a szél volt, mert egy ablak se volt nyitva.

Írtam privátban. :)

2014. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

a papír a kezed keltette hő-légáramlástól kezd el forogni, ahogy az Egely kerék is.


Az nem telekinézis!

2014. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Legoman ***** válasza:
33%

Nem feltétlenül a hőáramlásától mozog.

Az egely kereket általában egy burok alá szokták helyezni, hogy ne érje szél, és az edényhez se érnek hozzá, hanem messziről mozgatják kéz nélkül. Az már viszont telekinézis.

2014. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
#6: akkor más benne a csalás. Korrekt teszten ugyanúgy elvérzik ez is, mint minden más hasonló. Nem véletlen, hogy James Randi egymilliója még mindig a zsebében lapul.
2014. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Legoman ***** válasza:
48%

Akinek jól megy a telekinézis az egy olyan szellemi szintet ért el, ahol nem foglalkozik, ilyen baromságokkal és a szkeptikusokkal.

A múltkorában itt gyakorin találtam egy választ, amivel 100%-ig egyetértettem, le is írom:

"Értelmes ember nem zár ki semmit, amíg nincs pro vagy kontra bizonyítéka. Aki hisz benne, annak általában van."

És a toll nem tudott volna abba az irányba elgurulni csak úgy magától, mert direkt mindig úgy szoktam beállítani a dolgokat a szobában, hogy még csak véletlenül semmi sem.

2014. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Legoman ***** válasza:
48%
, hogy még csak véletlenül egy kis széllökés, se tudjon a szobába bejutni vagy bármi más környezeti hatás stb.
2014. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

> Akinek jól megy a telekinézis az egy olyan szellemi szintet ért el, ahol nem foglalkozik, ilyen baromságokkal és a szkeptikusokkal.


Ez olyan vicces...

Hívő: - jaj de szeretnék telekinézissel tárgyakat mozgatni! Ugye van telekinézis?

Szkeptikus: - Szerintem nincs. De hogy biztosan eldönthessük, várjuk bárki jelentkezését aki rendelkezik ezzel a képességgel és még egy csomó pénzt is adunk neki jutalmul!

Mester: - Rendelkezek a telekinézis képességével, ezt bárkinek elmondom, de nincs az az isten vagy pénz hogy be is merjem mutatni!


:D :D :D :D :D :D :D

2014. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!