Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy kell a telekinézist...

Hogy kell a telekinézist használni?

Figyelt kérdés
Hallottam igaz történeteket hogy egy ember nagyon koncentrált és sikerült pl egy villanyégőt szérobbantania. Meg valahogy nekem is sikerült egyszer koncentrálnom az autógumira és szétdurran csak nem tudom hogy, néha sikerültek dolgok. Csak komoly válaszokat légyszi aki ért a témához.

2013. jún. 28. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudományosan nem elfogadott a létezése, de mikroszinten nem kizárt a jelenség. Ha létezik is, nem 1-2 hónap lesz amíg elsajátítod. Talán a kolostorban élő szerzetesek közül, akik életük nagy részét meditációval töltik azoknak sikerülhet.

Utóirat:

"sikerült egyszer koncentrálnom az autógumira és szétdurran csak nem tudom hogy" - Ezt te sem gondoltad komolyan! :)

2013. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de valahogy szétdurrant lehet akkor gogy csak véletlen egybeeseés?
2013. jún. 28. 21:09
 3/6 A kérdező kommentje:

*hogy

*egybeesés


Utálom ezt a telefont...

2013. jún. 28. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

"hallottam igaz történeteket".

Aha, ja. Igaz történet.

A XIII. században az emberek igaz történeteket hallottak a kutyafejűekről és a monopod emberekről (egy hatalmas lába van), valamint az égi hajósról, aki egy láncon ereszkedett le a fellegekből és megfulladt.

2013. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak aztán amit hallottam egy biztonsági őrrel rörtén hogy az épületben szétdurrantotta az égőket... kutattak a történet után és megtörtént
2013. jún. 29. 19:31
 6/6 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy nem menne és kész akkor
2013. jún. 29. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!