Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a vonzás törvénye? Hogy...

Mi az a vonzás törvénye? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
miért beszél erről mindenki? valaki elmagyarázná részletesen?

2013. máj. 13. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nap használod, még ha tudattalanul is teszed és nem tudsz róla.
2013. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gondolataidnak energiája van.Ha a rossz dolgokra figyelsz és azokra gondolsz akkor azok történnek meg.

Szóval ha mindig a félelmeidet figyeled akkor valóra válnak(tapasztalat),ha meg mindig azt nézed hogy mit szeretnél elérni,hiszel benne akkor bevonzod a jót,illetve a lehetőséget hogy elérd amit szeretnél,innen már csak a te dolgod hogy élsz-e vele.

Azoknak akik nem ismerik annyira a Titok című filmet szokták ajánlani,hogy nézzék meg.

2013. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

#2


Olyan nincs, hogy jó meg rossz. Tapasztalás van. A szellemi fejlődés szempontjából különböztetünk meg két pólust; negatív és pozitív. De egyik sem rossz, mert a negatív energia is a fejlődésed szolgálja. Úgy, hogy megtanulsz átlépni rajta.

2013. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az elso mondja jol, minden nap hasznaljuk. Kulonben ellebegnenk a foldrol, de szerencsere a vonzas torvenye miatt a gravitacio itt tart minket.
2013. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Őszintén szólva én a Titok c. filmet enyhén túlzásnak érzem, de nyilván kell, hogy kifejtse a kellő hatást, hogy csak a fele is megmaradjon az emberek tudatában.


A vonzás törvénye egy nagyon jó dolog.

Elmondom, én hogyan szoktam csinálni. :)

Egy kisebb dolog nem igényel túl nagy energiabefektetést, naponta elmondom magamban párszor, hogy ezt vagy azt meg fogom csinálni. Hogy ez érthetőbb legyen, mondok egy példát: Vizsga. Azt mondom magamnak, hogy olyan kérdés lesz, amilyet tudok. Ezt és ezt a kérdést fogja feltenni a vizsgáztató. Ez általában bejön. (DE! Soha nem arra koncentrálok, hogy ezt vagy azt a kérdést NEM fogja feltenni, mert azt NEM tudom. Ezt nem szabad. Mert ezzel már be is vonzod a negatív gondolatokat).


Ennél nagyobb volumenű dolgoknál viszont van, hogy relax-délutánt tartok. Beteszek valami kellemes relax zenét, lefekszem az ágyra, és elképzelem, ahogy megvalósul az, amit szeretnék. Átélem minden pillanatát, hogy hogy reagálnék abban a helyzetben, amikor teljesül a vágyam. Teljesen a magaménak érzem.

Erre példa: Én nagyon féltem a forgalom vizsgámelőtt. Ezért nagyon sokszor előfordult, hogy betettem egy kellemes zenét, lefeküdtem, becsuktam a szemem, és elképzeltem, ahogy végigvezetem a vizsgaútvonalat, visszaviszem az autót, és a vizsgáztató gratulál. Elképzeltem, hogy egy rendes, fiatal vizsgáztatóm lesz, mit mond nekem a végén, én mit mondok neki, hogy mennyire örülni fogok ennek, stb. Eljött a vizsga napja, jött egy fiatal srác, vizsgáztatni, aki nagyon rendes volt velem, és átmentem a vizsgán. :)


Nagyon fontos viszont hogy ne várd a sült galambot. Tenned kell azért, hogy ezek sikerüljenek. Nem mehetsz el úgy egy vizsgára, hogy nem tanulsz semmit, és várod, hogy majd hátha olyan kérdést kapsz, amit tudsz. Nem fogod tudni.

Nem mehetsz el úgy egy állásinterjúra hogy nem öltözöl fel, mondván, hogy te bevonzottad az életedbe, hogy úgyis felvesznek..


Remélem, hogy tudtam segíteni neked ebben. :)

2013. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!