Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon tényleg ilyen mikor...

Vajon tényleg ilyen mikor meghaltunk?

Figyelt kérdés

Egy párszor hallottam tv-ben, meg interneten olvastam, hogy ha meghaltunk felemelkedünk, látjuk, halljuk, hogy próbálnak megmenteni vagy ott sírnak majd lesz egy alagút, tudjuk hogy meghaltunk de boldogak vagyunk. Lesz ott egy csomó integető ember. Majd azt mondták volt egy csávó aki azt mondta nekik, még nem készültek fel, hogy ide bejöjjenek ezért vissza kell nekik menni az életbe.


Most ez valóban ilyen vagy csak egy betanult szöveg?


2014. júl. 16. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet megérné, már csak az emberi testtel kapcsolatos tudományokért is. Bár arról nem tudok, hogy agyilag halott embert is vissza tudtak volna hozni. Egyéb esetben pedig nem lenne értelme hazugságvizsgálónak, mert maximum "túlspilázni" tudnák néhányan.
2014. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sziasztok! 4es vagyok. Katolikus voltam világ életemben,ahol igenis azt tanították,hogy ha halálod előtt egyetlenegy bűnöd is van,akkor már nem kerülhetsz a békés,nyugodt állapotba,amit mennynek hívunk. Ellenben vár rád a purgatórium (tisztítótűz),rosszabb esetben a pokol. Kinek jó ez? Csak képzelj el egy életet,aminek sosincs vége...képzeld el,hogy a halálod után ezerszer végiggondolod,hogy hol hibáztál,és miket nem éltél át életedben,melyek a beteljesületlen vágyaid. Képzeld el,hogy egy szügségletek nélküli nyomasztó gondolat vagy az idők végezetéig. Az életnek vége kell hogy legyen! Nem vagyok persze senki,hogy megmondjam,minek "kell" lennie,de szerintem jobban járunk,ha a halál minden tekintetben a végpontja az életünknek. Nem hinném,hogy olyan sok felszabadult,boldog lélek lenne a túlvilágon,ha továbbélnénk. Szerintem ritka az olyan ember,aki komolyan,megnyugodva el tudna lélekként szakadni az evilági életétől.
2014. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Olyan ember szerintem nincs aki nem követett el bűnt, talán azért kérik haláluk előtt papot, hogy megszabadítsa az összes bűnétől. Amúgy érdekesek a válaszok, köszönöm :)

Az viszont elég ijesztő amit az utolsó írt, hogy végi gondolod amiket nem tettél meg, vagy elhalasztottad nem harcoltál az álmaidért és mutatja, hogy mi lett volna ha harcolsz.


Megnéztem ezt a videót: [link]


érdekes volt :)

2014. júl. 17. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!