Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon tényleg ilyen mikor...

Vajon tényleg ilyen mikor meghaltunk?

Figyelt kérdés

Egy párszor hallottam tv-ben, meg interneten olvastam, hogy ha meghaltunk felemelkedünk, látjuk, halljuk, hogy próbálnak megmenteni vagy ott sírnak majd lesz egy alagút, tudjuk hogy meghaltunk de boldogak vagyunk. Lesz ott egy csomó integető ember. Majd azt mondták volt egy csávó aki azt mondta nekik, még nem készültek fel, hogy ide bejöjjenek ezért vissza kell nekik menni az életbe.


Most ez valóban ilyen vagy csak egy betanult szöveg?


2014. júl. 16. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát csak részben betanult. Mindenkinek más.
2014. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Dr. Daniel Jackson-t ő mindent tud a felemelkedésről...
2014. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Miért olyan nehéz elképzelni, hogyha meghalunk akkor vége... Remélem egy keresztény vagy akármilyen vallású sem támad nekem.
2014. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
41%
Én elég vallásos nevelést kaptam,de nem szeretnék abban hinni,hogy halálunk után felemelkedünk és hasonlók... Nem akarok a nyűgjeimmel,gondolataimmal továbbélni,az örökkévalóságig. Legyen vége! És amúgy is mi élne tovább? Amit a lelkünknek hívunk csak az agyunkban lévő limbikus rendszer...szóval szerintem nem élünk halálunk után,és nem is szeretném,hogy éljünk.
2014. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
39%

Egy keresztény egyből elkezdi mondani, hogy mennyország, a buddhista a lélekvándorlást, az ateista pedig holtbiztos abban, hogy mindennek vége. Hát ezek a leghülyébb válaszok erre a kérdésre!



Erre a kérdésre ugyanúgy nem tudnak válaszolni a keresztények, a buddhisták és az ataisták sem!


Vannak bizonyos "visszajött" emberek, ők általában erről számolnak, be.


Érdekes, hogy dollármilliókat költenek földönkívüliek kutatására, de arról semmit nem tudunk a XXI. században, hogy mi lesz velünk, ha meghalunk.

2014. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
utolsó...te egy megkeseredett ember vagy
2014. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Mi a francért lenne megkeseredett??? Csak azt mondta amire gondol ebből neked komoly ez jött le utolsó???
2014. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
52%
4-es, nem tudom, miféle vallásos nevelést kaptál, hiszen mindegyik világvallás a béke és nyugalom helyének írja le, ami a halál után következik. Nem lesznek veled a nyűgjeid és a problémáid. Mit érdekelnének téged akkor már a befizetetlen számlák, a lakáshitel, stb.?
2014. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5 Szerintem pont ez a lényeg, hogy mindenki megadja az általa igaznak tartott választ.

Egyébként a "visszajött" embereknek ugyebár általában majdnem meghaltak (legtöbbször egy baleset következményében) sokkos állapotban vannak és az agyuk teljes kapacitáson jár. Ilyenkor bármit "átélhetnek".

Amúgy meg valószínűleg azért nem kutatják a halál utáni életet, mert nem tudják. Legalábbis nem hiszem, hogy "dollármilliókért" kéne ezo TV-s mágusokat, meg hasonlókat foglalkoztatni.


És utolsó, egyébként vannak emberek akiknek a problémájik és gondolataik nem csak a rezsi és befizetetlen számlák miatt vannak.

2014. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"Amúgy meg valószínűleg azért nem kutatják a halál utáni életet, mert nem tudják. Legalábbis nem hiszem, hogy "dollármilliókért" kéne ezo TV-s mágusokat, meg hasonlókat foglalkoztatni. "


Én sem ezekre a - azt hiszem, nyugodtan mondhatom - csalókra gondoltam, hanem pl. orvosokra, hiszen ők találkoznak a legtöbb újraélesztett emberrel.


Talán egy világméretű felmérés már közelebb vinne, több százezer hitelesített (akár hazugságvizsgálóval készített) beszámoló akár "bizonyítani" tudná.


Sajnos az esetek nagy részében semmire sem emlékszik az újraélesztett ember, de egy esettel találkoztam, ahol az agyi aktivitás megszűnt, tehát nem lehetett hallucináció, amivel mindig magyarázzák a "látottakat", hiszen a hallucináció is agyi aktivitást igényelne.

2014. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!