Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon ez tényleg az ő műve...

Vajon ez tényleg az ő műve lehet? /Sziasztok Nem tudtam a kérdésem hova rakni, azért ide teszem/

Figyelt kérdés

Édesanyám 2009.-ben meghalt.

Lány vagyok leszbikus 19 éves.

Van egy párom már Több, mint másfél éve.

Régebben észre vettem, hogy mikor anyu jár a fejemben az nap egyszer összeveszünk párommal, akár egy kis semmiségen és nem csak én kezdem a veszekedést...


Én rég óta érzem a szellemeket, voltam spiritisztánál, aki mondta, hogy előző életemben is a szellemekkel foglalkoztam és többet nem lát.

stb


Azért írtam ide hát ha tudtok segíteni.


Attól félek anyunak nem tetszik, hogy meleg vagyok és ezért vannak a veszekedések.


19/L


2014. márc. 18. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Anyukád akkor nem ment el ha van vele valamilyen lezáratlan konfliktusod amit nem tudtál feldolgozni, ill. megbocsátani.


Ezen kell dolgozni.


Ha a probléma nincs összefüggésben azzal hogy itt van e anyukád akkor is ez lehet a helyzet

2014. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Kezdjük ott, hogy nincsenek szellemek. Amíg ezzel nem értesz egyet, addig hiábavaló minden segítség.
2014. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
2-es válaszoló tévedsz mert vannak és elvinnélek olyan helyre ahol ha eltöltenél 1 éjszakát akkor bef..nál és nem beszélek mellé meg nem kamuzok 25/f vagyok szóval tudom mit beszélek
2014. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Nézd meg a Jelek című filmet, utána sétálj be egy kukoricásba éjjel... oda fogsz képzelni mindent, ha még bónusznak egy őz is lenne ott és ahogy járna hallanád tuti félnél... ugyanez igaz bármi más helyre... az a Te bajod ha félős vagy, nem " szellemek " tehetnek róla, hanem a tulajdon képzeleted. Ugyanez igaz minden helyszínre.


Bár tudom akik hisznek az ilyen misztikus dolgokban azoknak lehetetlen megmagyarázni bármit, mert mindenre van valami szó szerint mágikus válaszuk...

2014. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cardith Lorda válasza:

Szia!

Én hiszek a szellemekben, mágiával foglalkozom már régóta, szóval nem vagyok szkeptikus!

De azt el kell, hogy mondjam, hogy tényleg gyakran előfordul, hogy az emberek valami saját magukban lerendezetlen pszichés dolgot hajlamosak másokra, túlvilági lényekre fogni. Gyakran láttam már ilyet, az esetek kis részében van ilyenkor szó tényleg szellemekről.

Szerintem az esetedben is inkább ez az eset forog fenn. Nem tudod még belül igazán elfogadni a homoszexualitásod, és ezt a furcsa ellentétet (hogy nem tudod teljesen elfogadni, de akarod, és benne vagy), vetíted ki a halott anyukádra.

Persze nem zárhatom ki azt sem, hogy tényleg szellemről van szó így látatalanban, de elég furcsa viselkedés lenne ez egy szellemtől, ráadásul ilyen okok miatt...

Szerintem első körben inkább egy pszichológusnál kezdj, anyukádat pedig hagyd békében nyugodni :) Ha van dolog, ami tényleg rossz az elhunyt lelkeknek, az az, ha mindenféle negatív dolgokat vetítetenek ki rájuk, nem pedig a gyermekük homoszexualitása :)

2014. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#3: a félelmetes helyek azért félelmetesek, mert te odaképzelsz félelmetes dolgokat, vagy mert valamiért veszélyesek. Szellemekhez semmi közük, max. ha azokat képzeled oda. Ha 25 éves létedre ennyire ostoba vagy, az sajnos a te hibád. Nem a középkorban vagyunk, ki kéne nőni ebből a butaságból. Nincsenek szellemek.
2014. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Cardith Lorda válasza:
74%, ezzel csak magadat járatod le...
2014. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Mért járatja le magát? Mert kimondja az igazat, hogy szellemek és hókuszpókusz csak a mesékben létezik?
2014. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cardith Lorda válasza:
Számára ez lehet, hogy igaz, ezt nem vitatom, elég meggyőződésesnek tűnik, de sok más ember számára nem :)
2014. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lejáratom magam azzal, hogy elutasítom a nevetséges, ősöreg babonákat.

Szeretnék segíteni a kérdezőnek, és ez lenne számára a legegyszerűbb, leghasznosabb segítség, ha nem bonyolítaná tovább az életét képzeletbeli szellemekkel.

2014. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!