Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon ez tényleg az ő műve...

Vajon ez tényleg az ő műve lehet? /Sziasztok Nem tudtam a kérdésem hova rakni, azért ide teszem/

Figyelt kérdés

Édesanyám 2009.-ben meghalt.

Lány vagyok leszbikus 19 éves.

Van egy párom már Több, mint másfél éve.

Régebben észre vettem, hogy mikor anyu jár a fejemben az nap egyszer összeveszünk párommal, akár egy kis semmiségen és nem csak én kezdem a veszekedést...


Én rég óta érzem a szellemeket, voltam spiritisztánál, aki mondta, hogy előző életemben is a szellemekkel foglalkoztam és többet nem lát.

stb


Azért írtam ide hát ha tudtok segíteni.


Attól félek anyunak nem tetszik, hogy meleg vagyok és ezért vannak a veszekedések.


19/L


2014. márc. 18. 20:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem kell pszichológushoz járnom ezt elhiheted :) a homoszexualitásom is tökéletesen rendben van :D nem pszichés ezt elhiheted :)
2014. márc. 19. 19:15
 12/13 Cardith Lorda válasza:

Van valami konkrét oka, hogy ennyire biztos vagy, benne, hogy ez egy szellem hatása?


Ne értsd félre, nem kötekedni akarok, csak tisztán látni! Úgy talán tudok segíteni. Honnan tudod ilyen biztosan? Van valami egyéb konkrét tapasztalat, akármi, ami miatt? Amit még nem írtál le?

2014. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Cardith Lorda válasza:

74% a probléma az, hogy a válaszod a kérdezőnek kétlem, hogy hasznos lenne, és a stílusod miatt a segítő szándék is megkérdőjelezhető.


És ezt te is tudod jól. Már akkor tudtad, amikor beírtad, hogy ez a kérdezőnek se hasznos nem lesz, se segíteni nem fog.

2014. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!