Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz-e az, hogy "Mi emberek,...

Igaz-e az, hogy "Mi emberek, a kozmosz automatái vagyunk és már nagyon régóta nem rendelkezünk szabad akarattal"?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 20:03
1 2 3 4
 31/32 Rhothan válasza:
mert minket pont az ésszerűtlen döntéseink határoznak meg. Senki sem reagál egyformán egy szituációra. Mert mind különbözőek vagyunk. Igaz, hogy a környezetünk befolyásol minket, de mégis honnan indult ez az egész? (Hitem szerint a Paradicsomból, de szerintem nem volt ott semmilyen Kígyó, csak megtörtént az első Szabad Döntés-> Szabad Akarat.) Szerintem az a lényeg, hogy boldogok legyünk, és ha az együgyű ember boldog, akkor kár azon filozófálni, hogy mi értelme az életünknek...
2014. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

"Áldott együgyűség!" ...mondta volt valaki.

Aki együgyű, annak végképp nincs szabad akarata, csak sodródik a történésekkel. Szavazónak tökéletes lesz és sajnos ebből van manapság a legtöbb. Ezek miatt változnak a dolgok oly nehezen pozitív irányba.

2014. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!