Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van ojan bölcseség mejjel nem...

Van ojan bölcseség mejjel nem rendelkezünk, hogy létezik?

Figyelt kérdés

Ne bánts másokat, ne okozz fájdalmat senkinek, ne tegyél olyat másokkal amit magaddal szembe nem várnál el. Szeresd imádd a teremtőt, Istent mindanyiunkat. Szeress mindenkit és még hoszan sprplhatnók a keleti bülcsesslgeket amik le vannak írva.


Van e ojan bölcseség, spirituális tudás, amit még nem tudunk hogy létezik? Sok Yógi, felemelkedett angyal, félisten van, ezek mind a keleti leírásokból világosodtak meg, de van e ojan tudás, egyáltalán tudunk e ojan ami nem ismert az embernek ? Nincsen benne az ősi tanokba?


Az ember amit meg képes élni, átélni, bölcsességbe megérteni ezekből az ősi tanokból annyi dimenzióba fog emelkedni. Vannak félistenek, angyalaok, arkangyalok, de mégsincs egyetlen Isten aki innen emelkedett fel. Lehet-e még ojan bölcselet ami nem ismert?


2013. dec. 14. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahová mész ott leszel.
2013. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te pl. a helyesírásról nem tudsz semmit...
2013. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, erre van egy régi híres kínai mondás:


Ha csukott szemmel rohansz a szakadék felé, és találomra valamikor előtte meg akarsz állni, akkor rácseszhetsz.

2013. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem bölcsességek, hanem szabályok én soha sem fogok egy mesekönyv szerint élni az életemet. egyszer egy bölcs ember azt mondta nekem, hogy a kivételek erősítik a szabályokat. én kivétel vagyok nem azért születtem, hogy a szabályokat megszegjem mert azaz ember, aki szabályok nélkül él elnyeri a szabadságot, de később viszont sittre vágják. :-D
2013. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed legalább annyira zavaros mint a bölcsességről alkotott fogalmad.
2013. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ila7 ***** válasza:

Minden bölcsesség addig érvényes, ameddig a felfogóképességed terjed. A létezés végtelen és korlátlan.

Mindig fogsz újakat megismerni és régieket kiegészíteni, vagy felülbírálni.

2013. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyjjjjes írás mindenképpen becses tudás :)))))
2013. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te nyelvtan könyvvel nem rendelkezel.
2014. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!