Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Újra én! A hatodik érzékes...

Újra én! A hatodik érzékes módszereket gyakoroltam, és mostanában fura dolgok történnek!? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nah szóval, egyszer csak beugrott, hogy fel kéne hívni egy ismerőst, az előtt nem is gondolkodtam semmi ilyenen, és csörög a telefon, és ő hívott... Aztán éjszaka Volt egy álmom ami egy temetőben játszódott, és ki akartam szedni onnan a virágokat... Másnapra a szomszédkutya meghalt, és eltemették.. Vittem a mamámmal egy virágot neki, de azt mondták hogy ne rakjunk oda semmit.! Aztán másnap arra gondoltam délelőtt, hogy fel kéne hívni apukámat, mikor ér haza (ez is csak úgy jött), és átakartam menni mamámhoz felhívni, de bent volt a szobában..

2014. ápr. 8. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy hatodik érzék. Szerintem csak megérzés :)
2014. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, hogy mi az a megerősítési torzítás. Ez történik veled.
2014. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó:)Akk gondolom,csind még!!:)
2014. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, a hatodik érzék részben a megérzésekhez is tartozik, ha jól tudom:) De nem 100% örülök én a megérzésnek is :D
2014. ápr. 8. 21:06
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, én teljes mértékben az igazat mondtam, és a véletlenre érdekes lenne bízni 3 "megérzést".. És ezt ne támadásnak vedd, csak válaszoltam:))
2014. ápr. 8. 21:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden kedves válaszírónak köszönöm, hogy megosztotta velem a véleményét..!:)
2014. ápr. 8. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: én elhiszem, hogy az igazat mondod, és te se vedd támadásnak, amit én írok. Én csak azt állítom, hogy nincs oka és értelme feltételezni, hogy ezek a dolgok nem véletlenek voltak. De többször nem írom le, azt gondolsz, amit akarsz, csak érdemes egy kicsit kritikusan gondolkodni.
2014. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazat mondasz:)) De maradok a saját véleményemnél:)) Amíg ezek a megérzések nem szűnnek meg, addig biztos vagyok ebben.. Én még bizonytalan vagyok ezzel a témával kapcsolatban, de úgy vélem, hogy 50% az esélye..
2014. ápr. 9. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!