Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A hatodik érzék? Szerintetek...

A hatodik érzék? Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés
ne gyertek azzal, hogy túl komolyan vettem a "hatodik érzék" CÍMŰ FILMET.. Még sosem láttam...Mit gondoltok ezekről a dolgokról? :D Most ne írjatok oyanokat, hogy nem komplett aki hisz benne stb. Lényeg :D : Tiszta kommunikáció, megbeszélés, stb.:))

2014. márc. 30. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
van.... és van 7. érzék is csak.nem tudom hogy mi az :/ azt olvastam h az 7. érzék ha a szellemvilággal lépsz kapcsolatba
2014. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Jóval több mint öt érzék van. Kapásból tizet fel tudok sorolni:

ízlés, szaglás, látás, hallás, éhségérzet, szomjúságérzet, hőérzékelés, felületérzékelés, nyomásérzékelés, fényérzékelés. És még több is van.

2014. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azokat nevezzük érzékeknek, amit érzékszervvel érzékelsz, tehát a környezeted hatásait, nem olyasmit h fáj a fejed. Látás, hallás, szaglás, tapintás, ízlelés. Ezekkel fogod fel a körülötted lévő világot.
2014. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

>Szerintetek van ilyen?

>ne írjatok oyanokat, hogy nem komplett aki hisz benne stb


Ha azt mondom, hogy nincs ilyen, akkor azt nem fogod az ellened irányuló támadásnak venni? :)


Amúgy szerintem nincs ilyen. Vannak olyan hatások, amik a fentieken kívül is hatnak az agyra, pl. mágneses mezővel tudnak stimulálni különböző agyféltekéket, de ezt nem nevezném érzékelésnek. Ahogy azt sem nevezném extra látásnak, amikor a napszél részecskéi az űrhajósok retinájába csapódnak, és felvillanásoknak látják őket. Egyszerű külső hatások, de nem konkrét "érzékelés". Ilyen alapon a radioaktív sugárzást is érzékeli a testünk, hiszen megbetegszik tőle. De az sem érzékelés, csak reakció.

2014. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem kapom fel a vizet, én csak a véleményeket kértem:)(és bármiféle vélemény jöhet;) ) Igen én is úgy vagyok vele, hogy nem nagyon hiszek benne, de 1 hónap múlva meglátom, hogy mi lesz :D Ha meg semmi akkor nincs értelme gyakorolni xdd Megmutatom mit találtam, ez kissé fura, de szerintetek igaz?:)) [link]
2014. márc. 31. 16:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit olyan semmitmondó cikk. Felfedeztek valamit, és abból olyan messzemenő következtéteseket vontak le, amit az átlagember hallani szeretne. Rengeteg ilyen hír van.
2014. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá, hogy léteznek hatodik, stb. érzékek az állatvilágban (cápa elektromos inger érzékszerve, vagy a halak oldalvonala, stb.), de az embernél nem. Ha meg is vannak valamelyik közös ősünk génjei bennünk, azok nem olyanok, hogy csak úgy ki-bekapcsoljuk őket, ahogy a hollywoodi filmekben szokták.
2014. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Femina ezo rovata a legmegbízhatatlanabb forrás. Máshol is megtaláltam a kutatást, de csak ők vontak le olyan ostoba következtetést, hogy ezzel a szem mindenféle dolgokat érzékel. A kutatás pedig arról szól, hogy az emberek VALÓSZÍNŰLEG érzékelik a mágnesességet. És mint írtam, ez csak sokadik érzék lehet, mivel a huszadikig kb. foglalt az egész.
2014. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A hülye Hollywood az .... Fu de utálom az egész bagázst :D Megint jön a naív feltevésem :D Linkelek :D http://www.youtube.com/watch?v=lkKlP_DgJRw&list=PLL94TuVrpcy.. Kérek erre is kommenteket (véleményeket) :D
2014. ápr. 1. 18:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Persze, Hollywood, meg médiamanipuláció... Annyira imádom, hogy az ilyen senkik beszélnek erről. Majd ha pszichológia PhD-t tesznek le, akkor beszéljenek manipulációról(merthogy biztos nem tették le).
2014. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!