Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A hatodik érzék? Szerintetek...

A hatodik érzék? Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés
ne gyertek azzal, hogy túl komolyan vettem a "hatodik érzék" CÍMŰ FILMET.. Még sosem láttam...Mit gondoltok ezekről a dolgokról? :D Most ne írjatok oyanokat, hogy nem komplett aki hisz benne stb. Lényeg :D : Tiszta kommunikáció, megbeszélés, stb.:))

2014. márc. 30. 12:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szted kamu?

Én sem tudom biztosan, de ha igaz akkor soha többé nem nézek tévét :D Mert mondjuk már 1 éve leszoktam róla.. 12 éves vagyok... Nah itt jönnek azok a kommentek, hogy nemcsoda hogy naív vagyok meg pisis vagyok még :D És én is körülnéztem az osztályteremben, és komolyan mintha agymosottak vettek volna körül (idióta az összes). Állítólag azt mondják, hogy a mesékből(sorozatokból), felveszik a főszereplő "szerepét", és eljátszák/ugyanazt csinálják mint ő. Nah és ott akadtam ki, hogy bekapcsoltam a tévét és odakapcsoltam egy gyerekcsatornára(nickelodeon). És látok egy mesét.. Basszus az volt benne, hogy mindenki behódol a nagyobbiknak, aki persze rosszakat csinál, és a többi is elkezdi azt csinálni. Ebből arra következtettem, hogy talán lehet benne egy "üzenet", ami a behódolást jelenti, a sátán felé.. Szerintetek hülye vagyok vagy hülye? :D

2014. ápr. 2. 18:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kamu. Az agynak nics semmi olyan funkciója, ami ilyen "üzeneteket észlelne". Hasonlóképp Petőfi versei is a sátánimádatra vesznek rá(hazaszeretet=behódolás egy nagyobb hatalomnak, az államnak). De ez nem igaz, pláne, hogy nem hinném, hogy a hollywoodiak között nincs ateista. Akkor mi értelme lenne ilyen filmet csinálnia, ha egyszer nem hívő?

Kérdező, egyébként ajánlom neked az irodalmat, azon belül a verselemzést. Biztos vannak hozzá adottságaid, hasznos dolog lenne kifejleszteni ezeket. De nyugodj meg, nincs semmi ilyen tudatmódosítás. Pszichológiailag lehetetlen. Az olyanoknak, mint Súr, vagy David Icke, kicsit sem konyítanak a pszichológiához. Nem, nem lehet a tévén keresztül hipnotizálni az embereket, és befolyásolni a tudatukat(legfeljebb úgy, hogy emlékeznek egy-egy filmre... de az nem a témába vágó "tudatmódosítás"). Nyugodj meg, ez nem lehetséges. Adok egy linket, ha esetleg érdekel ez a téma:

[link]

2014. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kései Sirató ***** válasza:

A hatodik érzék a megérzés. Amikor előre gegérzed, hogy valami történni fog. Egy édesapa , akit ismertem, előre megérezte, hogy nagy baj fog történni a fiával, és a fia egy nap múlva balesetben meghalt.

Általában a nőkben fejlettebb ez az érzék, de életünk során csak néhányszor fordul elő. Egyfajta nyugtalanság, ami megmagyarázhatatlan..

2014. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egy kérdés még :D Miért mutatja ezt a jelet sok sztár? [link] Vagy csak ezt eljátszák, hogy megtévesszék a "népet"? :D Meg amikor a szemükhöz rakják a kezüket : [link]
2014. ápr. 3. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!