Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismerősöm kézrátétellel...

Ismerősöm kézrátétellel gyógyít. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm, barátom, aki egy lány. Filozófiai szakra jár Bp-n az egyik egyetemre. Nagyon okos, érett, és jó a gondolkozása is. Szerintem átlagon felüli az IQ-ja.

Sosem hitt az ezotériában, hülyeségnek tartotta és nem is vallásos.

De megváltozott: összeismerkedett egy emberrel, aki állítólag tud gyógyítani. Ő elkezdte ezt tanítani, mert azt mondta a lánynak, hogy van benne egy különleges képesség amit a felszínre kell hozni. Nos én nem tudom hogy működik ez, mert nem mondta el a lány teljes részletességgel, azt mondta nem szabd elmondania és tovább tanítania sem, de tud kézzel gyógyítani. Persze nem a rákot, állítása szerint ennek különböző fokozatai vannak , amit tanulni kell és gyógyíthat sebet, lábfájást stb. De csak akkor tudja meggyógyítani a beteget ha Ő kéri!! Ezután ráhelyezi a kezét és 10perc-1 óra között végzi el a "gyógyítást". Akár többször is megismétli.


Én kérdezgettem erről, és mondta, hogy a tanítója NEM kér ezért pénzt, csak cserébe nem szabad tovább adnia a tudást. Kérdeztem, hogy ez most ilyen képzés, amit meghirdetnek és mennek rá sokan? De azt mondta nem, az más, a tanítója vezet ilyeneket is, de ő nem erre megy, hanem külön foglalkozik vele.

Annyit mondott még, hogy a világot átjárja egy energia, amit mi nem érzékelünk az érzékszerveinkkel. Ebből az energiából nyeri az erőt, amivel gyógyít. Mert valójában nem ő, nem is a keze gyógyít, ő csak egy "eszköz", hanem maga az energia, ami átjárja a kozmoszt is, az végzi el a gyógyítást. Ezt az energiát "megcsapolja", ami aztán ki is meríti, elfárad tőle.


Nos én őszintén szólva, úgy gondolom, hogy régen voltak ilyen emberek, esetek, amiket dokumentáltak és tényleg gyógyítottak embereket. Csak ugye mindig volt olyan aki kétes híreket terjesztettek el róluk, vagy azt mondta elhiteti a beteg magával a dolgot, s végül nem sikerült tudományosan bebizonyítani ezt. Lehet most is vannak ilyenek, csak nem híresztelik magukat agyba-főbe.

Az a baj, hogy a lányt ismernetek kéne, mert hiába dicsérem az elején agyba-főbe, Ti ezt nem érzitek át és nem ismeritek közelebbről. Biztosra veszem, hogy nem hazudik.

De nektek mi a véleményetek erről?



#gyógyítás #energia #csoda #hatodik érzék #intuíció #csodálatos gyógyulások #kézrátétellel gyógyítás
2013. aug. 27. 20:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a bige, az tényleg meg tudja hozni az emberbe a csit.
2013. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Megcsapolhatná az energiámat, ha érted, mire célzok.
2013. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Kamu.
2013. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősszerűségem nekem is azt mondta, hogy kézrátétellel gyógyít... a szkeptikus mosolyt nem tudom elfojtani.

A másik viszont pénz visszafizetéses kézrátételes mellnagyobbítást vállal! X)

2013. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van ebben a gyógyításban valami, valahol valaki okos biztos kitalálta és működik is, viszont, hogy itt közép-kelet eu-ban rengetegen visszaélnek ezzel, az is biztos.

Engem pár éve légúti érzékenységgel, extra gyógyításként küldtek egy idősebb úrhoz, akihez az egész környék járt, főleg női "páciensek". Pár kezelés után sem éreztem semmi javulást, immun erősítést, viszont egyvalamit egyre inkább észrevettem: a vén kéjenc tenyerei folyton lecsúsztak a dekoltázsomra, majd pedig a melleimre és ujjaival már elkezdte simogatni is őket ...

Ez is bekerülhet a kézrátételes gyógyítás sarlatánjai fejezetbe.

2013. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Nekem egy olyan lány ismerősöm van hogy kézrátétellel megnöveli a farkam méretét.

De egyébként biztos hogy létezik valami ilyenfajta gyógyítás

2013. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kössz a humoros válaszokat, de több komolyabb is jöhetne XD

Nos számomra már az is valami, hogy aki tanítja NEM kér érte pénzt, tehát nem húzza le őt több 10 ezer ft-al. Azaz nem él vissza ezzel, pedig sokan tényleg ilyenek.

A másik hogy nő, így nem egy perverz fogdosó, mint akik egyesekkel találkoztak ahogy itt nézegettem a kommenteket. Természetesen ő is ingyen gyógyít, de még csak közeli ismerősöket és családját tesztel, mert azt mondta még csak kezdő.


ja és nem kamu, jöhetnek még kommentek.

2013. aug. 27. 21:38
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Meg vagyok róla győződve, hogy működik! Itt Európában hisznek mindenféle gyülekezetnek, papnak, kántornak, mindegy csak Jézus legyen benne. Hisznek a placeboban, - kimutatták, hogy azoknál a betegeknél is hatásos, akik tisztában vannak vele, hogy placebot szednek - hisznek hókuszpókuszban, és mindez valóban használ is valamit. A Hit használ, ami benned van. Ha nem csinálsz semmi mást, csak hiszel abban, hogy elmúlik, enyhülni fog. A természetgyógyászat kihasznál egyéb lehetőségeket is, de ha nem akarsz hinni benne, nem fog használni! Ilyenkor persze semmi nem használ, az antibiotikum sem, még a műtét sem, de ezt ki a fene szokta kipróbálni?! Aki viszont úgy kezd hozzá egy kúrához, hogy ez neki nem fog használni, akkor nem fog!!! Ha hisz a pókhálós gyógyításban, akkor az összes káros hatása mellett, lesz hasznos is! A hite, a bensője fogja biztosítani, ha mást nem a lelki nyugalmát, biztonságát!
2013. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Placebo
2013. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A lány szülei olyanok mint a lányuk volt. Szkeptikusok, nem hívők, materialisták.

Mondta hogy az anyja elmosolyodott az egészen, de azt mondta egye fene csinálja. Azóta nem fáj a lába, pedig eddig mindig fájdalmat érzett a térdénél.

Aki így áll hozzá nem gyógyulhat meg hit vagy placebo által, nem?

2013. aug. 27. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!